Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ladies Evening w River Restaurant

Ladies Evening w River Restaurant
Zobacz więcej zdjęć »
Wieczór kuchni włoskiej, lampka wina musującego i pyszne przekąski to propozycja spędzenia wolnego popołudnia w River Restaurant. Jest ona skierowana do wszystkich miłośników gotowania. Gościem specjalnym będzie Stafano (Stefan Lanz), mistrz kuchni włoskiej.

Rozmowy o tajnikach kuchni włoskiej, przepisy na wykonanie dań, praktyczne porady – tego można spodziewać się po Ladies Evening. Dodatkowo panie i panowie będą mogli przyjrzeć się jak przyrządzić smakołyki. - Gotowanie na żywo to świetna lekcja dla wszystkich, którzy chcą chociaż trochę poznać tajniki kuchni włoskiej. W trakcie będzie można zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Chcemy, aby ten wieczór był miły, lecz przede wszystkim praktyczny - wyjaśnia Marta Kawalec, manager River Restaurant.


Każdy z uczestników otrzyma lampkę wina musującego lub Aperol spirtz w wersji alkoholowej lub bezalkoholowej w cenie 19 złotych. Dodatkowo specjalnie zostaną podane przystawki przygotowane przez Stefano.
Ladies Evening odbędzie się w czwartek, 17 stycznia o godzinie 19.00 w River Restaurant (ul. Księcia Witolda 1). W ofercie specjalne drinki i przystawki włoskie w cenie 19 zł. Konieczna jest rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 71 796 71 60.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »