Dom » Budownictwo

Lakierobejca Dulux® na każdą pogodę

Lakierobejca Dulux® na każdą pogodę
Zobacz więcej zdjęć »
Z Dulux® Lakierobejcą odporną na trudne warunki atmosferyczne, bez względu na pogodę drewno pozostaje piękne przez lata.

Drewno od wieków jest ważnym elementem architektury. Niezależnie od obowiązujących stylów zawsze pozostaje modne, przyjazne i ekologiczne. Jednak by było piękne i trwałe, wymaga specjalistycznej ochrony - delikatna struktura tego naturalnego budulca jest niezwykle wrażliwa na szkodliwe działanie niskich temperatur, deszczu, śniegu i ostrego słońca. Z myślą o tych, którzy chcą należycie zabezpieczyć drewno przed nadchodzącą zimą Dulux® opracował specjalną Lakierobejcę odporną na trudne warunki atmosferyczne.

Formuła Dulux® Lakierobejcy odpornej na trudne warunki atmosferyczne stanowi unikalne połączenie cech impregnatu, lakieru i bejcy (3w1). Ten nowoczesny preparat został opracowany z myślą o specjalistycznej ochronie i dekoracji fasad domów, altanek, płotów, drzwi, okien oraz mebli ogrodowych, czyli wszystkich powierzchni drewnianych, które są szczególnie narażone na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. 
 
Dulux® Lakierobejca odporna na trudne warunki atmosferyczne

  • Czas schnięcia: ok. 16 godz.
  • Liczba kolorów: 8
  • Wykończenie: półmat
  • Dostępne opakowania: 0,75l, 2,5l, 5l 
  • Wydajność: do 25 m2 / l
  • Cena: ok. 50 zł / 1 l


Kontakt dla mediów:
Anna Królikowska
Effective Public Relations
tel. (22) 822 07 52
e-mail: akrolikowska@effectivepr.pl 

Danuta Baprawska
PR Manager 
AkzoNobel Farby Dekoracyjne Polska 
ICI Polska Sp. z o.o.
tel.: 48 22 321 20 88
e-mail: danuta.baprawska@akzonobel.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »