Gospodarka » Żywność

Łakocie Bożeny Sikoń

Kuchnia.tv przedstawia nowy program, który z pewnością pokochają wszyscy miłośnicy słodkich przekąsek. „Łakocie Bożeny Sikoń” to magazyn telewizyjny w całości poświęcony rozmaitym deserom.

Trudno odmówić sobie słodkiej rozpusty. Jeszcze trudniej zachować obojętność wobec prawdziwie słodkich specjałów przyrządzonych przez najznakomitszego polskiego cukiernika.

Bożena Sikoń w nowym programie Kuchni.tv przekona swoich widzów, że nie trzeba posiadać kulinarnego dyplomu, by stworzyć przepyszne ciastka i torty. Za pomocą kilku prostych sztuczek z pozornie nieskomplikowanych przepisów można wykreować iście mistrzowskie desery. W każdym odcinku Bożena Sikoń zaprezentuje, jak z jednej bazy produktów przyrządzić różne smakołyki.

W sobotę 19 czerwca widzowie po raz trzeci spróbują „Łakoci Bożeny Sikoń”. Słynna cukierniczka wykreuje trzy przysmaki z czekoladowej podstawy. Powstaną sycący tort czekoladowy, rozpływająca się w ustach czekolada na gorąco oraz lekkie ciasteczka migdałowe. Zapowiada się smakowite sobotnie popołudnie!

Prowadząca Bożena Sikoń jest najsłynniejszą polską cukierniczką i szefową pracowni cukierniczej hotelu Jan III Sobieski. Posiada dyplom dwóch prestiżowych francuskich szkół cukierniczych (Szkoły Dekoratorstwa Artystycznego koło Lionu oraz szkoły w Lentore koło Paryża). Ponadto jest srebrną medalistką w Pucharze Świata w Luxemburgu w 2002 roku, trenuje także polską drużynę cukierników.

Nowy program kulinarny Kuchni.tv „Łakocie Bożeny Sikoń” jest emitowany co sobotę o godzinie 14.20. Zapraszamy serdecznie!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARBOvision

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »