Społeczeństwo » Społeczeństwo

Lampy Mitra od Lena Lighting oświetlają zrewitalizowany park w Łochowie

Lampy Mitra od Lena Lighting oświetlają zrewitalizowany park w Łochowie
Zobacz więcej zdjęć »
140 lamp drogowo-parkowych Mitra wiodącego polskiego producenta Lena Lighting stanęło w parku w Łochowie (woj. Mazowieckie). Oprawy oparte na nowoczesnych modułach LED wyróżniają się znakomitymi parametrami, które pozwalają na wygenerowanie dużych oszczędności.

Łochów to kolejne polskie miasto, w którym postawiono na energooszczędność oraz ekologię. W zrewitalizowanym parku Dębinka, stanowiącym chętnie odwiedzane przez mieszkańców i turystów centrum rozrywki, pojawiło się 140 nowoczesnych lamp Mitra od Lena Lighting o wysokiej skuteczności świetlnej zapewnianej przez zintegrowany panel LED. Dzięki temu rozwiązaniu oprawy są w stanie emitować najwyższej jakości światło przy minimalnym poborze energii elektrycznej, co w skali roku zapewni gminie ogromne oszczędności. W ten sposób lampy nie tylko nie obciążają środowiska naturalnego, ale też pomogą miastu uchronić się przed stratami finansowymi spowodowanymi wysokimi cenami i inflacją. Wysoce energooszczędne oświetlenie doskonale wkomponowało się w parkową architekturę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Wybraliśmy lampy Mitra nie tylko ze względu na elegancki design, który świetnie uzupełnia architekturę naszego parku, ale także ze względu na energooszczędność. Lampy z modułem LED przyniosą miastu ogromne korzyści, co jest niezwykle ważne w sytuacji czekającego nas, kolejnego wzrostu cen energii elektrycznej. Myślę też, że sami mieszkańcy doceniają fakt, że Łochów staje się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym naturze. – mówi burmistrz Łochowa, Robert Gołaszewski.

Władze miasta zdecydowały, że w parku staną lampy w neutralnym, srebrnym kolorze. Zastosowano w nich dwa rozsyły: ogólny G1 i drogowy RM1, aby w łatwy sposób dostosować emisję światła do potrzeb użytkowników korzystających zarówno ze ścieżek komunikacyjnych, rowerowych, alejek, jak i z otwartych placów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »