Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Łap kosmiczne okazje w CH Rondo

Do 14 listopada w Centrum Handlowym Rondo w Bydgoszczy trwa akcja promocyjna „Łap kosmiczne okazje”. Na Klientów czekają różnorodne rabaty sięgające nawet 60%.
Akcja „Łap kosmiczne okazje" trwa do 14 listopada i towarzyszy bezpłatnej, edukacyjnej wystawie „Planetarium", którą do tej pory odwiedziło już ponad 165 000 osób w całej Polsce. Podczas akcji Klienci CH Rondo mogą otrzymać rabaty między innymi na usługi oraz odzież, torebki, kosmetyki, biżuterię i jedzenie. Najwyższe rabaty przygotowały butiki: Apart, Eliza, Orange i Sunset Siuts oraz kioski: Inglot i Blink.

„Akcja „Łap kosmiczne okazje" to kolejna w tym roku propozycja dla naszych Klientów pozwalająca na obniżenie kosztów niezbędnych zakupów. Dzięki temu, że przyłączyły się do niej zarówno sklepy jak i punkty usługowe CH Rondo możemy zaoferować Klientom bardzo różnorodny asortyment - od usług pralniczych po biżuterię - w atrakcyjnych cenach" - mówi Joanna Sawośko - Duda, Dyrektor Centrum Handlowego Rondo.

Ponadto, do 14 listopada w CH Rondo w Bydgoszczy wciąż dostępne są do obejrzenia ekspozycje z dziedziny historii i przyszłości kosmosu oraz projekcje w prawdziwym sferycznym planetarium. Wstęp wolny, za uprzednią rezerwacją miejsca.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »