Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Laser pulsacyjny Genesis firmy Cutera – najskuteczniejsze urządzenie do leczenia grzybicy paznokci o

Laser pulsacyjny Genesis firmy Cutera – najskuteczniejsze urządzenie do leczenia grzybicy paznokci o
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z pozyskaniem dystrybucji urządzeń Cutera, w ofercie firmy OPTOPOL Handlowy pojawił się laser Genesis – urządzenie gwarantujące najbardziej skuteczne na rynku leczenie grzybicy paznokci, a także zabiegi redukcji blizn i usuwania brodawek oraz fotoodmładzania skóry.

W przypadku grzybicy paznokci Genesis gwarantuje szybki i wygodny sposób oczyszczenia zmienionego chorobowo obszaru bez potrzeby stosowania terapii farmakologicznej. Dzięki temu zdrowa płytka paznokciowa odrasta już po 1-2 zabiegach.

Genesis leczy również blizny, przyspieszając ich gojenie, niwelując zaczerwienienie i wzmacniając efekty chirurgii kosmetycznej. Zastosowanie Genesis zmniejsza także towarzyszące bliznom uczucie bolesnego napinania skóry, znacznie poprawiając komfort pacjenta. Urządzenie z powodzeniem stosuje się też do leczenia brodawek, a badania z wykorzystaniem lasera Genesis Plus wykazały wyższy współczynnik wyleczalności, niż w przypadku innych popularnych terapii.

Genesis to także przełomowe urządzenie w zakresie fotoodmładzania skóry. Unikalna technologia lasera łączy wysoką moc (fale 1064 nm, Nd:YAG) z mikrosekundowymi impulsami o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu urządzenie zapewnia odpowiedni czas termicznej relaksacji skóry, kluczowy dla przeprowadzania efektywnych zabiegów jej odmładzania. Zabiegi  z użyciem lasera Genesis mogą być przeprowadzane na wszystkich fototypach skóry (I-VI), również na skórze opalonej i o każdej porze roku, bez ryzyka komplikacji pigmentacyjnych. Zabiegi są komfortowe zarówno dla pacjenta (brak konieczności znieczulania), jak i dla lekarza, krótkie (15-30 minut), bardzo bezpieczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Ich unikalną cechą jest również potwierdzona w badaniach stymulacja produkcji kolagenu.

Laser Genesis w ofercie firmy OPTOPOL Handlowy dostępny jest w trzech wersjach: jako samodzielne urządzenie Genesis Plus (z certyfikacją FDA w zakresie leczenia m.in. grzybicy paznokci oraz redukcji blizn i brodawek), na platformie XEO oraz jako dodatkowa aplikacja lasera Excel V.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »