Gospodarka » Narzędzia

Laserowy pomocnik Stanley’a

Laserowy pomocnik Stanley’a
Zobacz więcej zdjęć »
Lasery krzyżowe CL2XT i CLL marki Stanley skutecznie pomogą w wyznaczaniu linii poziomych i pionowych podczas wszelkich prac remontowych i budowlanych.

Wszechstronność zastosowania laserowych urządzeń pomiarowych sprawia, że cieszą się one coraz większą popularnością nie tylko wśród profesjonalistów. Laser krzyżowy jest pomocny przy stawianiu ścian wewnętrznych, kładzeniu glazury, montażu sufitów podwieszanych, czy boazerii, jak również podczas montowania karniszy i  wieszania obrazów na ścianie. Te funkcjonalne narzędzia są dostępne na polskim rynku w ofercie firmy Stanley. W ostatnim czasie producent wzbogacił ją o dwa nowe modele: FatMax CL2XT i CLL.

Czterofunkcyjny laser krzyżowy Stanley FatMax CL2XT pozwala na bardzo dokładne wyznaczanie linii pionowych i poziomych. Piony i poziomy mogą być wyznaczane z dokładnością ok. 2,5 milimetrów na 9 metrów. Dokonywanie pomiarów możliwe jest nawet na dużych powierzchniach. Zasięg lasera wynosi max. 30 m. Standardowo jest on uzależniony od warunków świetlnych. W przypadku modelu CL2XT może jednak zostać z łatwością zwiększony, dzięki zastosowaniu opcjonalnego detektora laserowego.

Nowy laser krzyżowy firmy Stanley jest bardzo łatwy w użyciu: jeden przycisk obsługuje wszystkie cztery funkcje urządzenia. Jego stosowanie jest bardzo proste także dlatego, że  laser krzyżowy Stanley FatMax CL2XT wyposażono w samopoziomujący mechanizm wahadłowy. Wyręcza on użytkownika z konieczności manualnego ustawiania urządzenia. Mając na uwadze zarówno komfort pracy, jak i stabilność dokonywania pomiarów, projektanci firmy Stanley przewidzieli możliwość mocowania lasera na statywie. Urządzenie zasilane jest poprzez 3 baterie alkaiczne, znajdujące się w zestawie.

Poza laserem krzyżowym CL2XT, podstawowy zestaw dostępny na polskim rynku obejmuje również: mini trójnóg, uchwyt magnetyczny oraz futerał. Z myślą o profesjonalistach oczekujących bardziej rozbudowanego osprzętu pomiarowego, producent przygotował zestaw poszerzony o detektor laserowy, dodatkowy uchwyt magnetyczny, wspornik ścienny, tyczkę rozporową z uchwytem oraz skrzynkę transportową.

Prostszą wersją lasera krzyżowego w ofercie firmy Stanley jest model CLL. Laser krzyżowy Stanley CLL umożliwia wyznaczanie pionów i poziomów z dokładnością ok. 6 milimetrów przy odległości 9 m. W urządzeniu zastosowano także samopoziomujący mechanizm. Maksymalny zasięg lasera uzależniony jest od warunków świetlnych, panujących w miejscu pomiaru i sięga 30 m. Podstawowy zestaw, oprócz lasera krzyżowego CLL, zawiera tyczkę rozporową z uchwytem służącą do stabilnego ustawienia urządzenia, nylonowy pokrowiec oraz baterie.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Sugerowana cena detaliczna:

Laser krzyżowy CL2XT (wersja podstawowa) - 1000,00 PLN

Laser krzyżowy CLL - 500,00 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »