Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Lato, lato, lato czeka, a wraz z latem czeka… niespodzianka od IKEA Łódź

Lato, lato, lato czeka, a wraz z latem czeka… niespodzianka od IKEA Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy piątek rozpoczną się wyczekiwane przez wszystkich uczniów wakacje. Z tej okazji IKEA Łódź zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy przez cały weekend.

Wszystko po to, aby wkroczyli w tej najradośniejszy czas w roku z uśmiechem od ucha do ucha.

 

Do wspólnego świętowania rozpoczęcia wakacji zapraszamy od piątku 29 czerwca. Od 14:00 do 18:00 w kąciku dziecięcym w restauracji mali goście zagrają w grę towarzyską „Zapamiętaj. Łódź” – oficjalną grę miasta Łodzi. Dzięki niej będą mogli lepiej poznać miasto i jego charakterystyczne punkty, które warto odkryć w czasie dwóch letnich miesięcy. W godz. 14:00 – 19:00 na Dziale IKEA Family animatorzy zadbają o wakacyjny wizerunek dzieci – namalują im zmywalne tatuaże henną i zaplotą dziewczynkom warkoczyki. Aby wszyscy wkroczyli w letni czas z dużą ilością pozytywnej energii, każdy maluch, który ładnie zje obiad w Restauracji IKEA otrzyma w prezencie kupon, dzięki któremu będzie mógł odebrać niespodziankę tuż przed linią kas łódzkiego sklepu.

                                             

Atrakcje na Dziale IKEA Family i specjalna oferta w Restauracji IKEA czekają także w sobotę i niedzielę w godz. 12:00 – 17:00.

 

- Wiemy, że rozpoczęcie wakacji jest dla dzieci jednym z najważniejszych dni w roku. Każdy uczeń przez długie tygodnie czeka na chwilę, która rozpocznie serię niezapomnianych wakacyjnych przygód. Chcemy, aby już pierwsze dni wakacji dostarczyły dzieciom wiele radości i pozwoliły wkroczyć w ten wspaniały czas z uśmiechem od ucha do ucha – mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

 

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »