Moda » Odzież

Lato modnych podróży

Lato modnych podróży
Zobacz więcej zdjęć »
Pola Elizejskie w Paryżu, 5th Avenue w Nowym Jorku, Złoty Kwadrat w Mediolanie. To miejsca, w których moda rodzi się, żyje i nigdy nie umiera. Są manufakturą najnowszych trendów. Kuszą pięknem architektury, specyfiką kultury, sztuką mody i stylem życia.

Poznaj tajemnice najważniejszych stolic świata fashion, które mogą być celem Twojej wakacyjnej podróży. Dorota Sikorska, stylistka marki Every Nature, podpowiada, jak wyglądać szykownie w Paryżu, egzotycznie w Mediolanie, dostojnie w Nowym Jorku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu


Kwiecista sukienka w Paryżu

Paryski styl bezsprzecznie kojarzy się z elegancją i prostotą. Ma swój niepowtarzalny urok, który tkwi w tajemniczym połączeniu romantyzmu, subtelności i niebezpiecznym wyrafinowaniu femme-fatale. Magia Paryża, stolicy światowej mody, wyzwala poczucie piękna, jest inspiracją stylizacji klasycznych, ale wykwintnych i wyszukanych zarazem. Kobieta w Paryżu kusi subtelnością, stylem dystyngowanym i lekkim. Marka Every Nature prezentuje paryski szyk w perfekcyjnie skrojonych, eleganckich sukienkach. Proponuje spacer Polami Elizejskimi w lekko rozkloszowanej sukience w kwiaty malowane akwarelą lub, hołdując modzie Coco Chanel, prostej kreacji w czarno-białe wzory.Takie stylizacje to niepretensjonalna kwintesencja kobiecości i modny paryski art de vivre.

Metaliczny błękit Nowego Jorku

Jest świątynią luksusu i biznesu. Amerykańską bohemą wielbiącą metaliczny połysk, nowoczesność oraz klasykę i minimalizm chłodnej elegancji. Nowojorska moda, mimo epatowania elitarnością wyrafinowaniem, pozostaje wierna prostym, geometrycznym fasonom i monochromatycznym barwom. - Szczególnie charakterystyczny jest obecny w tym sezonie motyw metalicznego koloru, nie tyle błyszczącego, co głębokiego, uspokojonego, kamiennego. Przykładem są klasyczne stroje w odcieniach szarości, srebra czy niebieskości - mówi Dorota Sikorska, stylistka marki Every Nature. Najnowsze trendy w modzie mają tutaj podobną wartość co najdroższe akcje na Wall Street. Nowy Jork jest miejscem prestiżowym, modnie opiniotwórczym i nowoczesnym, ale zawsze stawiającym na elegancję i biznesowy wizerunek.

Mediolan w soczystej zieleni

Kobieta we Włoszech musi być po pierwsze kreatywna w modnych stylizacjach, po drugie odważna w otaczaniu się mocnym kolorem, po trzecie subtelnie kusząca. Ekskluzywność miesza się ze stylem casualowym, a ekstrawagancja z prostotą. Królowa moda, nieprzerwanie sprawująca rządy w Mediolanie, jest egzotyczna i bardzo kolorowa. Barwa jest akcentem dominującym, dyktującym charakter kreacji. Jest odzwierciedleniem włoskiej mentalności, symbolem życia, radości i umiłowania sztuki. Projekty marki Every Nature proponują letnie lniane sukienki w soczystych barwach zieleni i turkusu. Wzorem włoskich trendów główną rolę gra efektowny, nasycony kolor wpisujący się w egzotykę tego klimatu oraz klasyka kroju i minimalizm dodatków. - Harmonia w stroju i całej kreacji jest niezwykle ważna. Sukienka powinna być zauważalna, ale subtelna i kobieca zarazem. Armani mówił, że kobiecość to sposób postrzegania świata, coś niezwykle subtelnego, co współczesne kobiety wyrażają przez poczucie stylu i odrzucenie sztywnych norm. Taką właśnie modę proponuje Every Nature - wyjaśnia stylistka.

Więcej informacji o najnowszych trendach na www.everynature.pl oraz www.sklep.everynature.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.majcherska@zarowkamarketing.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »