Gospodarka » Narzędzia

Łatwy transport narzędzi z plecakiem Stanley FatMax z kołami transportowymi

Łatwy transport narzędzi z plecakiem Stanley FatMax z kołami transportowymi
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley przedstawia nową wersję plecaka narzędziowego FatMax. Model ten wyposażono w kółka, które ułatwiają użytkownikowi transport ciężkich narzędzi.
Stanley Black & Decker, światowy lider w produkcji narzędzi i systemów magazynowania narzędzi, poszerza swoją ofertę o plecak FatMax na kołach (79-215). Modyfikacje wprowadzono specjalnie dla osób, które cenią w swojej pracy szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce oraz wygodę przechowywania i transportu zarówno lekkich i cięższych sprzętów. 3 komory plecaka wyposażono w łatwe do wypięcia przegrody. Każda może służyć za organizer na drobne narzędzia: klucze, wkrętaki lub śrubokręty. Cały plecak posiada 50 kieszonek o różnych rozmiarach co pozwala zmieścić w nim wszystkie niezbędne przyrządy do pracy. Dodatkowo model ten wyposażono w dwie kieszenie: pierwszą na rzeczy osobiste oraz drugą wyposażoną w usztywnienie chroniące elektronarzędzia lub laptop przed zniszczeniem. Podwójny zamek błyskawiczny pozwala na łatwy dostęp z każdej strony i daje możliwość pełnego otwarcia plecaka.

Plecak narzędziowy Stanley FatMax z kołami został wykonany z mocnego nylonu (600 x 600 Denier), dzięki czemu nie przeciera się i nie niszczy. Miękkie podbicie na plecach i ergonomicznych ramionach zapewnia komfort podczas noszenia oraz zapobiega odgnieceniom. Dno plecaka dodatkowo zabezpiecza nieprzemakalna warstwa, która chroni narzędzia przed wilgocią. Teleskopowa rękojeść pozwala na szybki i sprawny transport na kołach, nawet, gdy plecak jest bardzo ciężki. Wielkość poszczególnych kieszonek oraz komór została dostosowana do rozmiarów najczęściej używanych narzędzi, dzięki czemu plecak Stanley FatMax umożliwia transport zarówno małych przedmiotów, jak i dużych urządzeń, takich jak wiertarka lub szlifierka.

Plecak narzędziowy Stanley FatMax NA KOŁACH (79-215)
Wymiary: 36 x 23 x 54 cm
Sugerowana cena detaliczna: 240 PLN

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »