Firma » Biznes

Leasing Audi dla biznesu

Wśród nowoczesnych produktów finansowych wprowadzonych na polskim rynku w ciągu ostatnich 2-3 lat, mało który zdobył takie uznanie nabywców jak Audi Perfect Lease.

W 2016 roku umowy leasingowe na Audi Perfect Lease podpisała niemal połowa wszystkich biznesowych klientów marki Audi, mających do wyboru różne produkty finansowe w ramach Audi Financial Services, w tym klasyczny leasing z tzw. jednoprocentowym wykupem.

Audi Perfect Lease został stworzony dla przedsiębiorców, którzy szybko przekonali się do tego wygodnego, opłacalnego finansowa­nia. Jest to korzystny leasing operacyjny z niskimi miesięcznymi ratami. Mogą być one nawet dwukrotnie niższe od rat w klasycznym leasingu z niskim wykupem. 

Dla modelu Audi Q2, z silnikiem 1.4 TFSI o mocy 150 koni mechanicznych, miesięczna rata w Audi Perfect Lease wyniesie od 1.041 zł netto. Zakładany okres umowy to 36 miesięcy, opłata wstępna 10% i roczny przebieg do 30 tys. km. W przypadku modelu Audi A5 Sportback, również z silnikiem o mocy 150 KM, w leasingu Audi Perfect Lease miesięczna rata netto wyniesie od 1 599 zł. Okres leasingu to 36 miesięcy, opłata wstępna 10% i roczny przebieg do 30 tys. km.

Dlaczego miesięczne raty mogą być tak niskie w Audi Per­fect Lease? Ponieważ pła­ci się tylko za to, czego się naprawdę używa. Klient w miesięcznych ratach spłaca część ceny auta, odpowiadają­cą przewidywanej utracie wartości sa­mochodu w czasie umowy. W klasycznym leasingu z jednoprocentowym wykupem jest inaczej: w ratach należy zapłacić za prawie całe auto.

Jakie inne korzyści płynące z Audi Perfect Lease przekonują przedsiębiorców? Po pierwsze, nie trzeba wy­dawać sporych własnych środków przy podpisywaniu kontraktu, ponieważ opłata wstępna wynosi 10%. Po drugie: koszt dodat­kowego wyposażenia jest doliczany do rat, więc w niewielkim stopniu wpływa na ich wysokość. W przypadku Audi Q2 wybór panoramicznego szklanego dachu przełoży się na wzrost miesięcznej raty leasingu o niecałe 50 zł.

Korzystnych rozwiązań w Audi Perfect Lease jest więcej. Nie trzeba zastanawiać się nad odsprzedażą samochodu na ko­niec umowy, ponieważ można go od­dać. Pozwala to na regularną zmianę auta na ko­lejne nowe Audi co 3 lata, można więc zawsze jeździć nowym modelem tej marki. Nie ma też potrzeby ograni­czania się w konfiguracji czy dostosowywaniu samochodu do własnych ocze­kiwań: upodobania późniejszego nabywcy przestają być istotne, po­nieważ auto się po prostu oddaje.

Wydatki na przeglądy i serwis w aktualnej ofercie znajdują się w kwocie raty. Miesięczna opłata obej­muje nie tylko pakiet pogwarancyjny Audi Extensive, ale i pakiet przeglądów serwisowych Audi na 3 lata/90 000 km.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »