Dom » Architektura

LeasingTeam Group rozwija biznes i zaprasza do nowych przedstawicielstw w Łodzi oraz Bydgoszczy

LeasingTeam Group rozwija biznes i zaprasza do nowych przedstawicielstw w Łodzi oraz Bydgoszczy
Zobacz więcej zdjęć »
LeasingTeam Group otworzyła dwa nowe przedstawicielstwa handlowe w Łodzi oraz Bydgoszczy, które dołączyły do biur regionalnych grupy działających we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie.
Nowe oddziały regionalne LeasingTeam Group są odpowiedzialne za sprzedaż usług i produktów w regionie Środkowo-Wschodnim (Łódź) oraz Zachodnim (Poznań i Bydgoszcz). Łódzki oddział LTG działa przy urokliwej, odrestaurowanej ulicy Grzegorza Piramowicza 4 w bliskiej odległości do Bramy Miasta i Dworca Łódź Fabryczna. „Wraz z zespołem pracującym w naszym oddziale jesteśmy do dyspozycji dla osób szukających pierwszej pracy bądź chcących zmienić swoje kwalifikacje. Pracę znajdzie u nas każdy. Oferujemy zatrudnienie przez LeasingTeam Group w branży logistycznej oraz produkcyjnej. Naszym głównym celem jest rozwój regionu poprzez intensywną promocję i sprzedaż usług grupy: outsourcingu procesów oraz usługi pracy tymczasowej. Obecnym i potencjalnym Klientom prezentować będziemy wszystkie usługi z portfolio LeasingTeam Group" - mówi Anna Ender, Dyrektor ds. Rozwoju Regionu Środkowo-Wschodniego LeasingTeam Group.

Oddział LTG w Bydgoszczy mieści się przy ulicy 3 maja 14, niedaleko od największego ronda w mieście - Ronda Jagiellonów. Oddział również realizuje projekty outsourcingowe w zakresie zatrudnienia wspierając firmy w zarządzaniu zasobami ludzkimi.


LeasingTeam Group to jedna z największych w kraju grup spółek wyłącznie z polskim kapitałem, która działa w kluczowych obszarach HR. W ramach Grupy funkcjonuje 5 silnych, wyspecjalizowanych spółek:


• LeasingTeam - praca tymczasowa, pozyskiwanie pracowników z zagranicy, obsługa kadrowo-płacowa (payroll),
• LeasingTeam Outsourcing - outsourcing pracowniczy, outsourcing procesów i funkcji,
• LeasingTeam Professional - rekrutacje stałe, executive search (headhunting), outsourcing blue i white collar, doradztwo personalne, employer branding,
• IT LeasingTeam - projekty rekrutacyjne w obszarze IT w ramach współpracy outsourcingowej,
• CPC Consulting Group - ukierunkowana na transgraniczne delegowanie polskich pracowników fizycznych i technicznych oraz kadry niższego i średniego szczebla do Niemiec.

LeasingTeam Group wprowadziła na rynek nowy cyfrowy system kompleksowej obsługi procesów HR - platformę TalentPoint.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »