Gospodarka » Żywność

Legendarne pierniki LAMBERTZ w prawdziwej czekoladzie deserowej lub mlecznej

Legendarne pierniki LAMBERTZ w prawdziwej czekoladzie deserowej lub mlecznej
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Lambertz to jedna z największych i najbardziej znanych firm cukierniczych, a jej historia sięga XVII wieku. Wtedy to właśnie, w niemieckiej fabryce na przedmieściach Akwizgranu, powstały pierwsze aacheńskie pierniki.

 

 Przez ponad 300 lat istnienia marki Lambertz unowocześniła się technologia produkcji, zwiększyła się także liczba oddziałów, jednak to, co pozostało niezmienne, to tradycyjna, przekazywana z pokolenia na pokolenie receptura oraz ogromne zamiłowanie do tworzenia wyjątkowych słodyczy.

W oparciu o wartości takie jak Tradycja, Aktywność i Innowacyjność pod marką Lambertz powstają dziś niepowtarzalne Pierniki precle, gwiazdy i serca w prawdziwej czekoladzie. Okazałe, wyróżniające się idealnym balansem pomiędzy słodyczą a korzennym aromatem, stanowią doskonałą przekąskę podczas wszelkich okazji oraz spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Pod delikatnie kruchą warstwą prawdziwej czekolady, stanowiącej aż 28% każdego piernikowego przysmaku, kryje się puszyste, miękkie wnętrze, które wprost rozpływa się w ustach. Dla amatorów zniewalającej słodyczy marka Lambertz przygotowała pierniki oblane słodką, mleczną czekoladą, udekorowane wzorkiem z czekolady deserowej. Natomiast miłośnicy wyrafinowanych, nieco wytrawnych łakoci z pewnością zasmakują w piernikach pokrytych prawdziwą czekoladą deserową, udekorowanych wzorem z mlecznej czekolady.  

Oba warianty smakowe pierników Lambertz dostępne są w dużym, przyciągającym uwagę i cieszącym oczy opakowaniu, w którym znaleźć można aż 500 g wybornych, aromatycznych pierników w pięknych kształtach. Jest to bez wątpienia idealna porcja na radosne spotkanie w gronie najbliższych lub pyszne uzupełnienie imprezowego stołu.

 

Marka: LAMBERTZ

Produkt:  1.  Pierniki w czekoladzie deserowej dekorowane czekoladą mleczną - 500g

2.  Pierniki w czekoladzie mlecznej dekorowane czekoladą deserową - 500 g

 

Waga: 500g

Cena: ok 10 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »