Technologie » Komputery

Lenovo wprowadza wydajnego IdeaPad Y580

Lenovo wprowadza wydajnego IdeaPad Y580
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Lenovo ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży w Polsce atrakcyjnych konsumenckich notebooków IdeaPad Y580. Nowe komputery oferują doskonałe parametry dla każdego użytkownika - od studentów po pracujących w terenie specjalistów.

„Nasze nowe notebooki to produkty odważne, wyznaczające wysokie standardy innowacyjności i stylu w segmencie konsumenckim" - powiedział Andrzej Sowiński, dyrektor generalny Lenovo Polska. „Pod względem technicznym nowe Y580 wyróżnia mocna konfiguracja i lepsze funkcje multimedialne, natomiast pod względem estetycznym - obudową wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe komputery zaspokoją oczekiwania wymagających użytkowników".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

IdeaPad Y580 - rozrywka bez ograniczeń

Osobom poszukującym wydajnego notebooka, który poradzi sobie z wymagającymi aplikacjami multimedialnymi, można śmiało polecić nowe modele IdeaPad Y580. Nowe notebooki działają z procesorami z rodziny Intel Core do poziomu i7. Mają wyświetlacze Full HD o przekątnej 15" i zaspokajają najwyższe wymagania w zakresie wydajności graficznej i mocy obliczeniowej w aplikacjach multimedialnych i grach. Modele Y580 są wyposażone w karty graficzne do poziomu NVIDIA®GeForce® GTX660M 2GB GDDR5.   

Rozrywkę zapewnia udoskonalony system dźwiękowy Dolby Home Theatre V4 i głośniki zaprojektowane przez firmę JBL®. Funkcja OneKeyTM Theater II umożliwia ponadto optymalizację ustawień audiowizualnych jednym dotknięciem przycisku, zapewniając wyraźniejszy i jaśniejszy obraz oraz pełniejszy dźwięk. Model Y580 działa też z podświetlaną klawiaturą oraz kamerą HD umożliwiającą widoczność w nocy. Za pomocą opcjonalnego tunera telewizyjnego2 i technologii Intel® Wireless Display (WiDi)1 można korzystać z zaawansowanych funkcji multimedialnych na jeszcze większym ekranie telewizora, co zapewnia wspaniałe wrażenia.

Ceny i dostępność3

Nowe notebooki IdeaPad Y580 są dostępne w Polsce od 1 lipca 2012 za pośrednictwem partnerów biznesowych Lenovo oraz w sklepach internetowych. Sugerowane ceny - w zależności od konfiguracji - zaczynają się od 3049 pln.

Najnowsze informacje z firmy Lenovo można uzyskać, korzystając z kanałów RSS Lenovo oraz serwisów Twitter i Facebook.

 

Technologia bezprzewodowego przesyłania obrazu wideo (WiDi) wymaga specjalnego nadajnika WiDi.

Funkcja opcjonalna.

szczegółowe specyfikacje są dostępne u partnerów biznesowych Lenovo oraz na stronach sklepów internetowych

O firmie Lenovo

Firma Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest producentem urządzeń elektronicznych do użytku osobistego o obrotach wynoszących 30 miliardów USD i drugim pod względem wielkości dostawcą komputerów PC na świecie. Firma obsługuje klientów w ponad 160 krajach. Lenovo koncentruje się na konstruowaniu komputerów i mobilnych urządzeń internetowych o wyjątkowej jakości. Filarami działalności firmy są innowacyjność, efektywny łańcuch dostaw na całym świecie oraz konsekwentna realizacja strategii biznesowej. Od czasu przejęcia przez Grupę Lenovo działu komputerów osobistych IBM firma opracowuje, produkuje i sprzedaje niezawodne, wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w użyciu produkty techniczne oraz usługi. Lenovo produkuje biznesowe komputery legendarnej marki Think, konsumenckie komputery marki Idea, a także serwery, stacje robocze oraz mobilne urządzenia internetowe, takie jak tablety i smartfony. Lenovo ma duże ośrodki badawcze w Yamato w Japonii, Pekinie w Chinach oraz w Raleigh w Północnej Karolinie (USA). Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.lenovo.com.

Kontakt dla mediów:

Witold Wolny,

Agencja 21

witold.wolny@agencja21.pl,

tel. 22 511 13 82Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »