Technologie » Komputery

Nowości Lenovo na IFA 2012

Nowości Lenovo na IFA 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Lenovo prezentuje na IFA ofertę komputerów przygotowanych do działania z Windows 8. Nowe notebooki IdeaPad i komputery stacjonarne IdeaCentre opracowane z myślą o mobilności i efektywnej pracy w epoce PC-Plus.

BERLIN (31 sierpnia 2012 r.) - w trakcie targów elektroniki użytkowej IFA firma Lenovo zaprezentowała wszechstronną ofertę nowych komputerów marki Idea przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguWśród nich można wymienić nowego ultrabooka IdeaPad® z serii U, notebooki IdeaPad z serii Y i Z, a także komputery stacjonarne all-in-one (AIO) IdeaCentre® z serii A i B. Nowe komputery Lenovo, wyposażone w procesory Intel® CoreTM trzeciej generacji lub AMD z serii A, zapewniają użytkownikom szeroki wybór stylów, kolorów i funkcji, a zostały przygotowane z myślą o wprowadzanym niedługo na rynek systemie Windows 8.

„Nasze najnowsze produkty marki Idea zapewniają jeszcze większy niż dotychczas komfort, prostotę i szybkość reakcji" - komentuje Andrzej Sowiński, Dyrektor Generalny Lenovo Polska. „Użytkownicy tych komputerów zoptymalizowanych z myślą o systemie Windows 8 mają do dyspozycji funkcję obsługi wielodotykowej 10 palcami, inteligentny panel dotykowy TouchPad do łatwego przewijania, powiększania i obracania, usługę Lenovo Cloud do udostępniania multimediów oraz sklep Windows Store z tysiącami aplikacji rozrywkowych i użytkowych. Nowe komputery Idea potwierdzają nasze dążenie do zapewniania użytkownikom produktów stylowych i zarazem wydajnych".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »