Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Letni czerwiec w Niepublicznym Przedszkolu "Motylek" przy ulicy Bociana w Krakowie

Letni czerwiec w Niepublicznym Przedszkolu "Motylek" przy ulicy Bociana w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z czerwcem do przedszkola "Motylek" zawitało ciepłe lato. Miesiąc ten nie tylko obfitował w beztroskie zabawy na świeżym powietrzu, ale także w niesamowite przygody. W czerwcu razem z naszymi przedszkolakami wybraliśmy się na "Zaczarowane Wzgórze" i wspólnie uczciliśmy Dzień Dziecka.

1 czerwca, w poniedziałek, świętowaliśmy dzień naszych przedszkolaków, a więc Dzień Dziecka. Zadbaliśmy o świetną zabawę i moc konkursów, które rozśmieszyły każdego obecnego. Nie możemy doczekać się kolejnych tak wesołych obchodów.

W poniedziałek, 8 czerwca, o godzinie 8:00 zabraliśmy nasze kochane urwisy na wycieczkę do Czasławia. Okoliczności przyrody, takie jak bliskość Jeziora Dobrzyckiego i piękny górski krajobraz sprzyjały zabawom na świeżym powietrzu. Gospodarstwo agroturystyczne "Zaczarowane Wzgórze" umożliwiło nam spędzenie wesołego dnia pełnego wrażeń. Wyjazd obfitował w przeróżne atrakcje takie, jak jazda na rozbrykanych konikach, odwiedziny w mini-zoo, które niesłychanie wszystkich rozbawiło, zabawy gastronomiczne, dzięki którym nasze przedszkolaki mogły nauczyć się podstaw gotowania, a także zajęcia plastyczne, na których powstały prace, będące dowodem świetnie spędzonego dnia. Powrót z terenu agroturystyki odbył się zgodnie z planem o godzinie 15:00.

W środę, 17 czerwca o godzinie 16:30 w "Motylku" miał miejsce niezwykły pokaz karate. Ubrane na biało dzieciaki zaprezentowały nam swoje zadziwiające umiejętności w dziedzinie zachodnich sztuk walk.

W czwartek, 18 czerwca przedszkolaki na czele ze swoimi wychowawcami były na pieszej wycieczce do oddziały przedszkola "Motylek" na ulicy Białoprądnickiej. Wycieczka nie odbyła się z byle powodu, bo dzieci miały okazje pobawić się na ogromnej dmuchanej zjeżdżalni. Śmiechom nie było końca!

Żeby uczcić pierwszy dzień lata, 22 czerwca w piątek, nasze przedszkole "Motylek" urządziło wspaniałe, letnie zabawy. Wszystkie nasze pociechy przybyły do przedszkola przygotowane, bo ubrane kolorowo i tematycznie, w czapeczkach z daszkiem i okularach przeciwsłonecznych. Pokazaliśmy, że jesteśmy już zupełnie gotowi na lato!


------

Niepubliczne Przedszkole Motylek s.c. - II Filia
Przedszkole Kraków

Ul.Bociana 6A/3 ,
31-231 Kraków|

tel. (12) 357-10-80
tel : 607-399-507
kom. 602-355-223Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Przedszkola Kraków
http://motylekprzedszkole.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »