Gospodarka » Żywność

Letnia edycja pianek Ptasie Mleczko® Spróbuj ich po zamrożeniu!

Już od początku maja na sklepowych półkach można znaleźć pianki Ptasie Mleczko® w dwóch limitowanych smakach. Pierwszy z nich to Słony Karmel, a drugi Mango Shake. Każdy wariant kultowych pianek zapewni wyjątkową i lekką przyjemność smaku, szczególnie w schłodzonym wydaniu!

Marka E.Wedel nieustannie podąża za trendami oraz regularnie zaskakuje konsumentów nowymi wariantami pianek Ptasie Mleczko®. Nie inaczej jest latem, które w tym roku będziemy mogli spędzić z aż dwoma limitowanymi wariantami. Co więcej, letnie miesiące to doskonała okazja do próbowania nowych sposobów konsumpcji, czyli smakowania pianek po mrożeniu. Wystarczy kilka minut w zamrażarce i Ptasie Mleczko® staje się przepyszną chłodną przekąską, która zapewni nam nowe doznania sensoryczne.

 

W letnim sezonie 2022 portfolio wzbogacono o limitowaną edycję – pianki Ptasie Mleczko® Słony Karmel. Nowość to wyjątkowo lekka i delikatna pianka o smaku słonego karmelu. Całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą mleczną. Uwielbiany na całym świecie karmel z dodatkiem słonych nut smakowych zamknięty w formie pianek Ptasie Mleczko® gwarantuje doskonałą przyjemność smaku.

 

Druga limitowana propozycja to smak, który konsumenci pokochali w poprzednich letnich sezonach. To Ptasie Mleczko® o smaku Mango Shake, czyli kremowo–owocowe połączenie, które tworzy słodką, a jednocześnie orzeźwiającą propozycję. Pianki z marmurkowym wzorkiem zostały oblane oryginalną wedlowską czekoladą białą. Ten wariant szczególnie docenią fani egzotycznych, owocowych smaków. 

 

Letni klimat odzwierciedlają także opakowania pianek Ptasie Mleczko® o smaku Słony Karmel i Mango Shake. Ich wyjątkowy design przykuwa wzrok i jest spójny ze wszystkimi opakowaniami ze stałej oferty, którym przewodzi wspólny ptasi motyw. Dodatkowo, na opakowaniach znajduje się stempel z ikoną mrożenia, który ma zachęcać do alternatywnej, dopasowanej do letnich temperatur konsumpcji pianek. Autorami projektów opakowań są polscy ilustratorzy. 

 

Kultowe przysmaki w wakacyjnych, limitowanych wariantach dostępne będą w sprzedaży do wyczerpania zapasów. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

walk_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »