Kultura, sztuka » Kultura

LGBT Film Festival bezpłatnie na iplex.pl

LGBT Film Festival bezpłatnie na iplex.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Od dziś, tj. 1 kwietnia, na wirtualnych ekranach iplex.pl - LGBT Film Festival. W ramach internetowej edycji wydarzenia na iplex.pl zaprezentowanych zostanie aż 10 festiwalowych filmów.
 

 


 

Warszawa, 01.04.2011

Komunikat prasowy

LGBT Film Festival za darmo na iplex.pl


Od dziś, tj. 1 kwietnia, na wirtualnych ekranach iplex.pl - LGBT Film Festival.
W ramach internetowej edycji wydarzenia na iplex.pl zaprezentowanych zostanie aż 10 festiwalowych filmów.

LGBT Film Festival to przegląd najnowszych propozycji filmowych związanych z tematyką queer. Festiwal ma na celu zmianę postrzegania współczesnego kina queer oraz dotarcie do szerszego grona odbiorców poprzez prezentację swojego repertuaru na kinowym ekranie, a także za pośrednictwem internetu.

W dniach 1-3 kwietnia w serwisie iplex.pl zaprezentowanych zostanie 10 filmów festiwalowych, pośród których znajdą się m.in. takie propozycje jak wielokrotnie nagradzane „Bańka mydlana", „Pod prąd" czy „Nie potrafię inaczej". Użytkownicy internetowego kina mogą obejrzeć również przedpremierę brazylijskiego filmu „Od początku do końca". Wszystkie projekcje
w iplex.pl są bezpłatne.

Więcej informacji:

Gizela Zielińska

PR Manager

tel. 696 980 355

gizela.zielinska@iplex.pl

Wirtualne kino iplex.pl, zadebiutowało na rynku w lutym 2008 roku. Dzięki niemu użytkownicy internetu mogą oglądać w domowym zaciszu nawet filmowe przedpremiery. Repertuar kina iplex.pl to przede wszystkim filmy ambitne, reprezentujące kinematografie polską, europejską i światową. Można w nim także zobaczyć wybrane filmy, które nie będą pokazywane w polskich kinach. Kino iplex.pl, to również szansa dla tych, którzy mają utrudniony dostęp do tradycyjnego kina i filmowych nowości . Kino iplex.pl łączy wysokiej jakości projekcje filmów ze starannie dobranym repertuarem. Oprócz standardowych projekcji filmowych w iplex.pl odbywają się także filmowe imprezy. Internetowi widzowie kina iplex.pl znajdą w nim informacje o filmach, twórcach, i wszelkie ciekawostki atrakcyjne dla kinomanów. Część seansów wyświetlana będzie w jakości HD. Aby rozpocząć przygodę z internetowym kinem należy założyć konto na stronie http://www.iplex.pl/. Filmy zagraniczne wyświetlane są z oryginalną ścieżką dźwiękową,
z polskimi napisami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gizela.zielinska@iplex.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »