Dom » Architektura

„Liczy się pomysł!” – nowy konkurs dla zdolnych projektantów

„Liczy się pomysł!” – nowy konkurs dla zdolnych projektantów
Zobacz więcej zdjęć »
Rusza nowy konkurs dla polskich projektantów i wykonawców mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Jego celem jest promowanie rodzimych rozwiązań wśród producentów i dystrybutorów w kraju i zagranicą. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w warszawskim Centrum

Konkurs „Liczy się pomysł – dobre polskie projekty dla wnętrz” organizowany w ramach Warsaw Build 2015, skierowany jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm, zajmujących się projektowaniem i wykonawstwem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. W konkursie mogą wziąć udział zespoły projektowe, a także debiutanci, dla których wygrana będzie szansą na zaprezentowanie pomysłów szerokiej publiczności i nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Do udziału w konkursie można zgłosić autorski mebel lub element wyposażenia wnętrz, przeznaczony do użytku prywatnego, jak i do wnętrz komercyjnych, typu biura, kawiarnie czy sklepy. Zgłoszenia, zawierające zdjęcie i opis nadsyłać można do 7 czerwca 2015, na adres konkurs@warsawbuild.pl Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach: Wybór Jury – wyróżniający najciekawsze prace pod względem innowacyjności, użyteczności, nowatorskich materiałów, potencjału rynkowego, oraz Wybór Internautów – osób indywidualnych, które zagłosują na projekty umieszczone na stronie internetowej organizatora. Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłosić można maksymalnie trzy prace, z których każda będzie traktowana jako oddzielne zgłoszenie.

„Celem konkursu jest promowanie polskich projektantów i wykonawców, którzy mają ciekawe koncepcje wzornicze, doskonale czują rynkowe trendy, nie boją się sięgać po niestandardowe rozwiązania, łącząc design z funkcjonalnością” – mówi Anna Rabiej organizator Warsaw Build 2015. „Prezentacja produktów wyłonionych w konkursie, na międzynarodowych targach Warsaw Build 2015, to krok w kierunku zwiększenia popularności polskiego designu na rynkach zagranicznych i szansa na nawiązanie interesującej współpracy”.

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015 odbywać się będą w warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 16-18 września 2015 r. Wydarzenie jest jednym z najważniejszych spotkań profesjonalistów, skupiającym projektantów, architektów, producentów materiałów budowlanych i wnętrzarskich, a także wykonawców i dystrybutorów z kraju i zagranicy. To jedyne międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie w regionie, które przyciągają wystawców i odwiedzających z ponad 30 krajów (Warsaw Build 2014).

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu „Liczy się pomysł – dobre polskie projekty dla wnętrz” oraz regulamin znajdują się na stronie http://warsawbuild.pl/liczy-sie-pomysl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »