Firma » Biznes

Lider Wentylacji z GutPR

Lider Wentylacji z GutPR
Zobacz więcej zdjęć »
Lider Wentylacji - firma DOSPEL – rozpoczęła współpracę z agencją GutPR. Jak twierdzi przedstawiciel firmy – jest to swoisty mariaż pomiędzy Liderem Wentylacji a liderem w kategorii „PR dla budownictwa”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ostatnim czasie firma DOSPEL - jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji - podpisała umowę z uhonorowaną w ostatnim czasie Laurem Buildera w kategorii „PR dla budownictwa" agencją GutPR. Zakres prac obejmuje prowadzenie relacji z mediami dla wszystkich marek firmy.
„Wybraliśmy GutPR ze względu na bardzo szerokie portfolio agencji, świetną znajomość branży i bardzo wysoką efektywność działań dla stałych Partnerów Biznesowych GutPR" - mówi Roman Jeziorski z firmy DOSPEL - „Dla nas podpisanie umowy stanowi swoisty mariaż pomiędzy liderem wentylacji a liderem w kategorii PR dla budownictwa"
Klient sam zgłosił się do GutPR. Firma DOSPEL nie korzystała w ostatnim czasie z usług agencji prowej.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma DOSPEL z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 1974 roku. Pierwszy zakład usługowy specjalizujący się w naprawach silników został otwarty w Konopiskach / k Częstochowy. Rosnące zaufanie do produktów i usług firmy stało się podstawą do poszerzenia działalności o produkcję wanien galwanizacyjnych, prostowników, zgrzewarek oraz żyrandoli mosiężnych. Krokiem milowym w rozwoju firmy było wejście na rynek produktów AGD. W 1980r. przedsiębiorstwo, jako jedno z pierwszych w Polsce, rozpoczęło produkcję lokówek elektrycznych. Dynamiczne wkroczenie w ten segment rynku pozwoliło na dalsze inwestycje i sukcesywne poszerzenia wachlarza produktów. Sześć lat później w 1985 r. DOSPEL rozpoczął produkcje wentylatorów, która w latach 90-tych stała się główną osią przemysłu firmy . Z chwilą zakupienia i otwarcia nowego zakładu produkcyjnego w Częstochowie powstały 2 linie produkcyjne, DOSPEL Comfort i DOSPEL Professional, które do dziś zapewniają szeroki asortyment wentylatorów domowych, przemysłowych, zakończeń wentylacyjnych, systemów wentylacji z odzyskiem ciepła oraz central wentylacyjno-klimatyzacyjnych odznaczonych międzynarodowym certyfikatem poświadczającym jakość i bezpieczeństwo.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, instalacyjnym, przemysłowym, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »