Rozrywka i wypoczynek » Sport

Light Hiking – nowa kolekcja marki Jack Wolfskin dla miłośników wędrówek

Light Hiking to najnowsza kolekcja marki Jack Wolfskin, zaprojektowana z myślą o miłośnikach górskich sportów i przygód. Innowacyjna kolekcja powstała z myślą o tym, aby poprawić wydajność w suchym, gorącym i wymagającym terenie.

Optymalne dopasowanie i najwyższy komfort noszenia przydadzą się podczas letnich wędrówek po szlaku The Loop, jednym z najnowszych projektów na rzecz ochrony przyrody, którego partnerem jest Jack Wolfskin.  

 

            Osobom, które zechcą wybrać się na hikingową wycieczkę, marka Jack Wolfskin proponuje swoją nową kolekcję Light Hiking. Jest to unikalna linia produktów, stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności w suchym, gorącym i wymagającym terenie. Oferuje optymalne dopasowanie oraz niezrównany komfort podczas wędrówek i górskich aktywności, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w nadchodzącym, letnim sezonie. Kolekcja wyróżnia się przede wszystkim jakością swoich wiatro- i wodoodpornych ubrań, które doskonale zabezpieczają przed tymi czynnikami atmosferycznymi. Jej elementy charakteryzują się nie tylko doskonałą odpornością na wiatr i wodę, ale także wyjątkową lekkością i elastycznością, które są niezbędne podczas aktywności na świeżym powietrzu. Kolekcja obejmuje najwyższej klasy ubrania w wielu kolorach - dla niej i dla niego. Light Hiking to zarówno niezawodne, basicowe elementy garderoby, takie jak koszule, lekkie, ciepłe kurtki oraz kamizelki, ale także nietuzinkowe rozwiązania, typu skorty, czyli ciekawe połączenie spódnicy i szortów. Light Hiking to nie tylko ubrania - marka nie zapomniała także o specjalistycznych akcesoriach, niezbędnych podczas przemierzania górskich szlaków – butach, plecakach i namiotach, które mogą okazać się przydatne na trasie The Loop.

 

A czym właściwie jest The Loop? To wielka pętla beskidzka, czyli nowatorski szlak górski przeznaczony do trekkingu, w pełni oparty na istniejących trasach Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego i doskonale zintegrowany z siecią schronisk górskich, a także jeden z najnowszych projektów, którego Jack Wolfskin jest partnerem. Charakterystyczną cechą tego szlaku jest to, że rozpoczyna się i kończy w tym samym miejscu – w Bielsku Białej. Trasa została zaprojektowana tak, aby mogła zostać pokonana w ciągu dwutygodniowego urlopu. Na trasie zapewnione są noclegi w wysokim standardzie. The Loop to projekt, któremu przyświeca cel ochrony dziedzictwa kulturowego i krajobrazowego, dlatego wykorzystuje on unikalne walory Beskidów – Śląskiego, Żywieckiego i Małego. Szlak trekkingowy The Loop, liczący 250 kilometrów, można pokonać na raz albo podzielić go na trasy hikingowe – krótsze i łatwiejsze dystanse, których przejście nie zajmuje dłużej, niż jeden dzień. W kontekście takiej trasy, warto rozważyć wykorzystanie produktów ze wspomnianej kolekcji marki Jack Wolfskin, które idealnie sprawdzą się w takich warunkach.

Przemierzanie górskich szlaków wiąże się także z przebywaniem w naturze i zachwytem nad jej różnorodnością. Nie można jednak zapomnieć, że w obecnych czasach, gdy wpływ człowieka na środowisko naturalne oraz jego ekspansja na tereny zamieszkałe przez zwierzęta są bardziej intensywne niż kiedykolwiek, ważne jest, aby dbać o naturę, w której odnajdujemy wytchnienie i spokój. Zgodnie z hasłem „We Live To Discover”, marka Jack Wolfskin wspiera inicjatywy oraz stowarzyszenia, które aktywizują do spędzania czasu w outdoorze, a także działają na rzecz ochrony przyrody. Wilcza marka wspiera więc organizacje, których działania obejmują całą Polskę, a szczególnie Beskidy i okolice szlaku The Loop.

 

W najnowszej kolekcji każdy pasjonat outdooru znajdzie odpowiednie produkty, które spełnią zarówno jego praktyczne potrzeby, jak i estetyczne wymagania. Produkty doskonale sprawdzą się w trakcie eksploracji trasy The Loop, której oficjalne otwarcie odbyło się w ubiegły weekend, 27 maja. Jack Wolfskin serdecznie zaprasza do poznania tego malowniczego szlaku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »