Technologie » Komputery

Limitowana seria stylowych notebooków HP Pavilion DV6 Rossignol wyłącznie w Sferis

Limitowana seria stylowych notebooków HP Pavilion DV6  Rossignol wyłącznie w Sferis
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć Sferis, jako jedyna posiada w swej ofercie serię notebooków HP Pavilion DV6, zaprojektowanych przez znaną fanom białego szaleństwa markę Rossignol. To idealna propozycja dla osób, dla których liczy się zarówno jakość sprzętu jak i wyszukany styl.

Zależy nam, aby w naszej ofercie klienci mogli znaleźć niepowtarzalne produkty, wyróżniające się nie tylko jakością, ale także wzorem i funkcjami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Potwierdzeniem realizacji tej idei są notebooki z serii Rossignol, które mamy na wyłączność. Powstały z myślą o klientach, którzy chcą wyróżnić się poprzez unikatowy design i pragną podkreślić swój aktywny styl życia oraz pasję do sportów zimowych - komentuje Michał Iwanciw, Prezes Zarządu Sferis.

Zarówno w sieci punktów, jak i na stronie internetowej Sferis dostępne są:

Model Attraxion, który powstał z myślą o damskiej części klientów. Wyposażony jest w procesor Intel Core i3-380M, pamięć operacyjną DDR3 o pojemności 3 GB, dysk twardy 500 GB, kartę graficzną ATI Radeon HD 6550 z 1GB pamięci oraz napęd DVD/RW. Jego cena to 2899 zł.

Model Koopman to propozycja dla męskiej części klientów. Posiada procesor Intel Core i5-480M, większą pamięć operacyjną – 4GB DDR3, dysk twardy 500 GB, kartę graficzną ATI Radeon HD 6550 z 1GB pamięci oraz napęd DVD/RW. Kosztuje on 3299 zł.

Do każdego z laptopów dołączono specjalny pokrowiec firmy Rossignol pozwalający na swobodne i bezpieczne przenoszenie komputerów na stoku. Dodatkowo w pamięci notebooków zawarte są specjalne tapety pasujące do stylistyki danej obudowy. Multimedialne produkty dostępne są także w nowo otwartych salonach zlokalizowanych w popularnych zimowych kurortach takich jak Nowy Targ, Ustroń, Skoczów czy Zakopane.

Sferis to ogólnopolska sieć sklepów oferujących mobilne rozwiązania i technologie. Istnieje na rynku od 1992 roku. Od 2007 należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy ACTION S.A. Sieć składa się z 34 salonów własnych, 64 stoisk typu "wyspa" oraz 33 salonów partnerskich. Łącznie jest to 131 punktów sprzedaży detalicznej, wspartych funkcjonalnym sklepem internetowym. W najbliższym czasie planowana jest dalsza rozbudowa sieci franczyzowej. Od września Sferis wraz z wydawnictwem Axel Springer (Forbes, Newsweek, Auto Świat, Komputer Świat) prowadzi sklep internetowy na domenie www.sklep.komputerswiat.pl. Klienci mogą odbierać zamówienia także w placówkach sieci Sferis. Marka sklepów Sferis została nagrodzona Złotym Laurem Klienta 2010 w kategorii Sklepów Komputerowych.

www.sklep.sferis.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sferis Sp. z o.o.
http://sklep.sferis.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »