Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Linie lotnicze THAI wybierają Agoda.com jako partnera rezerwacji hotelowych

Linie lotnicze THAI wybierają Agoda.com jako partnera rezerwacji hotelowych
Zobacz więcej zdjęć »
Linie Thai Airways i Agoda.com poinformowały o zawarciu umowy, na podstawie której pasażerowie THAI otrzymają bezpośredni dostęp do ponad 200,000 hoteli na całym świecie, oferowanym przez Agoda.com.

Za pośrednictwem zakładki Hotele na stronie THAI http://www.thaiairways.com/, klienci mogą rezerwować hotele na Agoda.com, w 37 różnych wersjach językowych, w tym po polsku, angielsku, lub tajsku. Rezerwujący mają możliwość wyboru spośród ponad 22 tys destynacji, w tym oczywiście miast obsługiwanych przez Linie Lotnicze THAI. Portal zapewnia również natychmiastowe potwierdzenie każdej rezerwacji. Podróżujący z THAI mogą zaoszczędzić do 75% na noclegach, a także zdobywać punkty bonusowe na Agoda.com o wartości 4-7% od każdej rezerwacji.

CEO firmy Agoda, Robert Rosenstein skomentował fakt następująco: „Trudno wyobrazić sobie bardziej naturalne partnerstwo, niż to pomiędzy Agoda.com i THAI, dwoma wiodącymi markami turystycznymi na rynku azjatyckim. Obie firmy mają solidną pozycję w Tajlandii, ale nastawione są na świadczenie najwyższej jakości usług turystycznych na skalę międzynarodową. Nasza współpraca pozwoli większej ilości klientów odkryć korzyści płynące z planowania podróży przez internet."

Pandit Chapanai, Executive Vice President for Commercial THAI Airways powiedział: „Współpraca pomiędzy liniami THAI i portalem Agoda.com pozwoli klientom naszej firmy korzystać z licznych udogodnień. Podczas rezerwacji lotu na stronie naszych linii, klienci mają teraz możliwość zabukowania hotelu za pośrednictwem portalu Agoda.com, który zapewnia im atrakcyjne ceny oraz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji."

W barwach linii THAI lata 90 samolotów, obsługujących rejsy międzynarodowe i krajowe na pięciu kontynentach. Linie THAI mają na swojej mapie ponad 70 miast w 34 krajach, wśród nich takie jak Bangkok, Hongkong, Londyn, Frankfurt, Los Angeles czy Dubaj. Są one także jednym z członków założycieli sojuszu linii lotniczych Star Alliance, dzięki czemu ich klienci mogą korzystać z połączeń w ramach największej sieci linii lotniczych na świecie.

Agoda.com nabyta w 2007 roku przez notowaną na NASDAQ spółkę Priceline Group (NASDAQ: PCLN) oferuje rezerwacje w tysiącach hoteli na całym świecie i posiada szczególnie bogatą ofertę w krajach Azji.  W samej tylko Tajlandii ponad 6400 hoteli współpracuje z Agoda.com i zapewnia wyjątkowo atrakcyjne warunki dla jej klientów. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi oraz dostępności wielu wersji językowych portal cieszy się dużą popularnością i doskonałą opinią. W tym roku firma zdobyła nagrodę dla ulubionej strony podróżniczej w konkursie Web Innovation Awards 2012 portali TravelMore i EyeforTravel. Aby uzyskać więcej informacje o Agoda.com skontaktuj się z PR@Agoda.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agoda.pl - rezerwacje hoteli online
http://www.agoda.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »