Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Listopadowe otwarcie Toys”R”Us w Szczecinie!

Toys”R”Us – największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży jest już w Województwie Zachodniopomorskim. Tym razem marka Toys”R”Us zawitała do Szczecina, otwierając sklep na terenie Centrum Handlowego Atrium Molo.

Szczeciński sklep to już siódma placówka Toys”R”Us w Polsce. Marka jest obecna w Warszawie, Gdańsku, Rzeszowie, na Bielanach Wrocławskich pod Wrocławiem, w Poznaniu i Lublinie. Sklep przy ulicy Mieszka I 73 przyciąga Szczecinian nie tylko bogatym, niepowtarzalnym asortymentem, ale również typową dla tej marki dużą powierzchnią sklepową.

Już 28 listopada Toys”R”Us planuje wydanie pierwszej gazetki promocyjnej specjalnie dla szczecińskiego sklepu (w którym zakupy robić można już od 16 listopada). Towarzyszyć temu będzie temu intensywna kampania reklamowa w lokalnych mediach. Spośród wielu zniżek oferowanych w gazetce znajdą się między innymi promocje na zabawki spod znaku LEGO i Monster High. Toys”R”Us już w listopadzie w Szczecinie!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »