Firma » Biznes

Livingmedia partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Livingmedia partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Livingmedia, dostawca platformy wideo dla biznesu, dołączyła do grona Partnerów Wspierających Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Firma wesprze stowarzyszenie w dziedzinie webcastingu i wideo dla biznesu oraz udostępni swoją autorską platformę wideo.

W ramach prowadzonych przez siebie działań Forum Odpowiedzialnego Biznesu współpracuje z firmami, które poprzez swoje zaangażowanie i działania przyczyniają się do szerzenia idei odpowiedzialnego biznesu w Polsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Firma Livingmedia, dzieląc się swoją wiedzą i narzędziami dotyczącymi kompleksowej platformy wideo dla biznesu, wspiera FOB w sprawnej i profesjonalnej realizacji celów. Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem była transmisja online wykładu Johna Granta, autora popularnej książki “The Green Marketing Manifesto”, podczas Targów CSR, które odbyły się pod koniec października. 

Platforma wideo dla biznesu Livingmedia pozwala m.in. na przeprowadzanie transmisji live oraz VoD. Bezpośredni przekaz sygnału wideo live w połączeniu z komunikacją w czasie rzeczywistym, taką jak czat tekstowy, sondaże i oceny pozwala na aktywne uczestnictwo w evencie znacznie większej grupie odbiorców. Platforma Livingmedia to zaawansowane, zintegrowane i kompletne rozwiązanie komunikacyjne, zawierające wszystkie elementy niezbędne do tworzenia, zarządzania i integrowania webcastów z witrynami internetowymi firm. Więcej szczegółów na temat platformy pod adresem: http://www.livingmedia.pl

O firmie Livingmedia Sp. z o.o.

Livingmedia sp. z o.o. oferuje innowacyjne i kompleksowe rozwiązania w obszarze webcastingu: od rejestracji i obsługi technicznej konkretnych transmisji live oraz eventów wideo, poprzez udostępnienie konsoli umożliwiającej obsługę całokształtu komunikacji wideo w firmie, po tworzenie dedykowanych rozwiązań. Rozwiązania Livingmedia wykorzystywane są przez firmy i korporacje do transmisji online (live i VoD) m.in. konferencji prasowych, spotkań zarządów, WZA, szkoleń czy prezentacji.

Livingmedia to także wsparcie techniczne, szkolenia pracowników oraz zaawansowane wdrożenia. Firma jest laureatem konkursu Lider Przedsiębiorczości 2010.

Więcej o usłudze: http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/
Więcej o platformie: http://www.livingmedia.pl/

Wykorzystanie wideo w biznesie i ciekawostki technologiczne: http://www.blog.livingmedia.pl

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »