Dom » Nieruchomość

Lofty Platinum z pozwoleniem na użytkowanie

Lofty Platinum z pozwoleniem na użytkowanie
Zobacz więcej zdjęć »
Zakończyły się prace budowlane i wykończeniowe w pierwszych loftach we Wrocławiu. Wkrótce do budynku wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. W ofercie inwestora dostępnych jest jeszcze 25 ostatnich loftów, w tym kilka penthousów z tarasami na ostatnich kondygnacjach.

Lofty Platinum powstały w obiektach spółdzielni TRICOT przy ul. Inowrocławskiej. Budynki zostały oddane do użytku w pierwszej połowie lipca. Nabywcy loftów mogą już swobodnie korzystać z obiektu, a także prowadzić prace wykończeniowe w swoich mieszkaniach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Staraliśmy się połączyć elegancję z industrialną surowością – stworzyć luksusowy budynek, zachowując jednocześnie niesamowity klimat tego miejsca. Windy, korytarze, klatki schodowe, dziedziniec – wszystkie przestrzenie mają tu swoją własną historię. Co więcej, lokale na poszczególnych kondygnacjach różnią się historycznymi detalami – mówi Dorota Jarodzka-Śródka, prezes firmy Archicom, przedstawiciel inwestora Loftów Platinum i autor projektu.

Wewnetrzna droga dojazdowa do garażu budynku biegnie od strony ulicy Inowrocławskiej, zaś na południu znajduje się historyczny podwórzec, oświetlony stylizowanymi lampami. Znajdują się na nim ławki do siedzenia i plac zabaw dla dzieci. W najbliższym czasie będą realizowane nasadzenia zieleni na terenie i tarasie widokowym na dachu obiektu.

Na północnej elewacji zostanie też zamontowana rzeźba, nawiązująca do starego transportowego żurawia, autorstwa rzeźbiarza i architekta Józefa Sztajera.

W zabytkowych XIX-wiecznych budynkach mieściła się kiedyś rozlewnia win i słynnej wódki Goldwasser. Lofty Platinum to zupełnie nowy rozdział w historii tego obiektu. Cały budynek - zarówno przestrzenie zewnętrzne, jak i wnętrza loftów - został wykończony w najwyższym standardzie. Duże okna i wysokie, ponad trzymetrowe pomieszczenia pozwalają nowym użytkownikom na aranżacyjne eksperymenty. Dodatkowe przeszklenia zapewniają naturalne oświetlenie w ciągu dnia i dają uczucie przestronności. Apartamenty są niezwykle jasne i słoneczne. W inwestycji dostępne są lokale od 56 do ponad 130 m2.

Wyjątkowym miejscem na planie Loftów Platinum jest dach, na którym mieści się wspólny ogród i taras z widokiem na Stare Miasto i Ślężę. - Szczególnie polecamy panoramę nocną naszego miasta. W obrębie inwestycji na potrzeby mieszkańców zagospodarowaliśmy przestronny historyczny dziedziniec, domknięty przepiekną, historyczną elewacją obiektu oraz pomieszczenia klubowe w piwnicach budynku – wylicza Dorota Jarodzka-Śródka.

Atutem loftów jest również lokalizacja - zaledwie 15 minut spacerem od wrocławskiego Rynku, w pobliżu punktów usługowych i gastronomicznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa Archicom
http://www.archicom.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »