Firma » Biznes

LSD.Studio: elegancka Quality Missala w stylu klasycznym w Galerii Mokotów

Ażurowe, klasyczne elementy, pastelowa tonacja kolorystyczna i subtelna ekspozycja flakonów z ekskluzywnymi perfumami – takimi cechami wyróżnia się wystrój Perfumerii Quality Missala w warszawskiej Galerii Mokotów.


Wdrożenie tej koncepcji to dzieło projektantów z LSD.Studio – dynamicznie rozwijającej się pracowni specjalizującej się w aranżacji wnętrz sklepów, punktów gastronomicznych czy biur oraz nadzorującej i realizację inwestycje w branży retail w całej Polsce.


W Perfumerii Quality Missala kupić można wybrane perfumy i kosmetyki pielęgnacyjne z całego świata ze starannie dobranej, ekskluzywnej kolekcji, skomponowanej przez twórców butików. Swoją ofertę dedykują oni koneserom produktów elitarnych, rzadko dostępnych i wyróżniających się najwyższą jakością.

- Choć nie jesteśmy autorem koncepcji, to projekt i realizacja całego wystroju tego sklepu,  to dla nas szczególne wyzwanie. Chodziło przede wszystkim o unikalny charakter naszego zleceniodawcy, którego produkty wymagają najwyższej jakości entourage’u, zwłaszcza, że znajduje się w prestiżowym otoczeniu innych obiektów w warszawskiej Galerii Mokotów – mówi Agnieszka Gawron – współwłaścicielka i założycielka LSD.STudio, odpowiedzialnego za autorstwo realizacji tego projektu. 
Najbardziej przykuwającym uwagę elementem wystroju jest tu wyróżniająca się w pasażu konstrukcja witryny wykonana ze złoconych profili laserowo ciętych, układających się w piękne ażurowe ornamenty. Niewielkie wnętrze perfumerii o delikatnej pastelowej kolorystyce stanowi subtelne dopełnienie eleganckiego i klasycznego charakteru tego miejsca, w nienarzucający się sposób eksponując flakony z ekskluzywnymi perfumami. 

- Ze względu na skalę i wysublimowanie samych oferowanych tu produktów, projekt musiał zostać opracowany i zrealizowany z dbałością o każdy szczegół i detal. 
Dało nam to dużo satysfakcji, bo pomimo tego, że zawsze faza koncepcyjna projektu dostarcza nam najwięcej emocji, to sama faza wykonawcza potwierdza doświadczenie, precyzję i rzetelność naszego zespołu – przyznaje Agnieszka Gawron. 

LSD.Studio opracowało dokumentację wykonawczą na podstawie koncepcji stworzonej wcześniej przez inne biuro projektowe. Specjaliści z LSD.Studio, które pełniło także rolę Generalnego Wykonawcy., uczestniczyli w całości procesu realizacyjnego, od doboru materiałów i wykonania prototypów, poprzez koordynację prac, aż po uzyskanie końcowych odbiorów i otwarcie butiku. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »