Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

LUX MED po raz kolejny Gwiazdą Jakości Obsługi

Grupa LUX MED po raz kolejny została wyróżniona prestiżową nagrodą „Gwiazda Jakość Obsługi 2019” w kategorii „Przychodnie i gabinety lekarskie”. To już XII edycja badania jakości obsługi, gdzie o wynikach decydują sami konsumenci.


Nagrody przyznawane są firmą wiarygodnym, przyjaznym i otwartym na potrzeby swoich klientów.

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się nieprzypadkowo 15 marca, w dniu, w którym na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Konsumenta. W imieniu Grupy nagrodę odebrały Iwona Radko – Jarosińska, Dyrektor Pionu Doświadczeń Pacjenta oraz Aneta Skibińska, Dyrektor Departamentu Standardów Niemedycznych w Pionie Doświadczeń Pacjenta. LUX MED był laureatem tej nagrody w poprzednich latach aż dziewięciokrotnie, w tym w 2017 roku zdobył Gwiazdę Dekady.

– Nagroda „Gwiazda Jakość Obsługi 2019” jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ o jej przyznaniu decydują sami pacjenci. Cieszymy się, że docenili oni profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu oraz całej Grupy – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.
Nagrody przyznawane są na podstawie przeprowadzonego badania satysfakcji klientów składającego się z czterech etapów. Pierwszy ma charakter sondażu konsumenckiego, prowadzonego przez cały rok. Następnie na podstawie opinii wyłaniane są firmy, charakteryzujące się najwyższymi wskaźnikami jakości obsługi. Później przy współpracy z ekspertami z SecretClient® przeprowadzane jest badanie ankietowe metodą CAWI na próbie 1685 respondentów. Firmy, które uzyskują najwyższe oceny konsumentów oraz pozytywnie wyróżniają się na tle innych firm w swojej branży, otrzymują prestiżowy tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 1 900 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 14 800 osób, około 6500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Margaret w Empik Zakopane, 24.06, g.18
Zwyciężczyni MasterChef Junior w Empiku Bonarce, 24.06.2019, g.18:00
Za 1 dzień:
Marcin Meller w Empik Echo Kielce, 25.06.19, g.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »