Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

LUX MED Pracodawcą Godnym Zaufania

Grupa LUX MED została nagrodzona w Konkursie „Pracodawca Godny Zaufania”. Kapituła Konkursu nagradza firmy i instytucje, które w zakresie polityki pracowniczej sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania, uwzględniające rozwój zawodowy pracowników i ochronę ich praw.


„Pracodawca Godny Zaufania” to inicjatywa Krajowej Izby Gospodarczej i Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Podstawowym celem Konkursu jest promowanie wśród pracodawców odpowiedzialnej, zgodnej z normami europejskimi polityki pracowniczej i polityki socjalnej. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Energii. LUX MED zdobył tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” w kategorii „Edukacja”, za tworzenie możliwości rozwoju pracownikom poprzez organizację dedykowanych programów edukacyjnych.

Jesteśmy liderem polskiego rynku prywatnych usług zdrowotnych i jednym z największych pracodawców w kraju, zatrudniającym blisko 15 tysięcy pracowników. Chcemy tworzyć wyjątkowe miejsce pracy, z którym pracownicy się identyfikują, są zaangażowani i mają wiele możliwości rozwoju. To część naszej filozofii zarządzania. Wierzymy, że rozwój pracowników ma bezpośrednie przełożenie na sukces biznesowy całej Grupy – mówi Prezes Grupy LUX MED, Anna Rulkiewicz.

W skład Kapituły Konkursu weszli przedstawiciele instytucji pozarządowych, organizacji przedsiębiorców, think-tanków i uczelni. W imieniu Grupy nagrodę odebrała Dorota Sawicz, Dyrektor Personalny LUX MED.
 
Przyznany tytuł to dla nas niezwykle ważne wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione przez Kapitułę Konkursu. Codziennie, od ponad 25 lat, staramy się aby nasi ludzie rośli razem z nami, aby stwarzać im możliwości rozwoju i awansu w ramach naszej Grupy. Wierzymy, że jest to mocnym fundamentem naszej organizacji – powiedziała Dorota Sawicz.
 
To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Grupy LUX MED. Według prestiżowego rankingu Most Attractive Employers, który został przygotowany przez międzynarodową firmę doradczą Universum, LUX MED znalazł się w gronie najbardziej atrakcyjnych i pożądanych pracodawców w branży medycznej w 2018 roku.
 
Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 1 900 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 14 800 osób, około 6500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »