Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

LUX MED Turbiną Polskiej Gospodarki

Grupa LUX MED została wyróżniona tytułem „Turbiny Polskiej Gospodarki”. W zestawieniu, przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej, wskazano najlepsze produkty skierowane do małych i średnich firm.


LUX MED został wyróżniony w kategorii „Opieka Medyczna - pakiety medyczne dla firm od 2 do 50 Pracowników”.
 
Grupa LUX MED oferuje pięć wariantów opieki medycznej dla firm z segmentu MŚP. Klienci mogą zdecydować się na opiekę w wariancie Podstawowym, Standardowym, Rozszerzonym, Kompleksowym lub Premium. Wybór oferty LUX MED dla MŚP daje dostęp do największej sieci placówek na terenie całego kraju.
 
- Takie wyróżnienie cieszy nasz szczególnie, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że prywatna opieka medyczna jest dziś często wskazywana jako najważniejszy benefit pozapłacowy. Widać to zwłaszcza teraz, kiedy mamy do czynienia z rynkiem pracownika i pracodawcy szukają skutecznych narzędzi, które pozwolą im przyciągnąć do siebie najbardziej wartościowych pracowników. Należy też pamiętać, że zdrowy pracownik to po prostu efektywny pracownik i posiadanie opieki medycznej po prostu się opłaca. Nasza oferta pozwala elastycznie dopasować zakres świadczeń w zależności od faktycznych potrzeb klienta i jego zespołu – mówi Bartosz Kapczyński, członek zarządu ds. sprzedaży i obsługi klienta w Grupie LUX MED.
 
Pracodawcy mogą skorzystać również ze świadczeń Medycyny Pracy - oferta zawiera pełny zakres usług i uwzględnia wszystkie badania i konsultacje lekarskie wymagane prawem. Pracownicy mogą umówić się na badania za pośrednictwem Ogólnopolskiej Infolinii oraz online korzystając z Portalu Pacjenta. LUX MED zapewnia też dostęp do wielu rozwiązań online, które ułatwiają korzystanie z opieki medycznej, m.in. e-skierowań medycyny pracy, e-recepty, konsultacji  z lekarzem lub pielęgniarką za pośrednictwem czatów i videochatów czy odbiór wyników badań na Portalu Pacjenta. Istnieje też możliwość zapewnienia opieki medycznej rodzinom Pracowników.
 
Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 220 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »