Technologie » Internet

Lycamobile wspiera Ukrainę.

Od początku trwania wojny na Ukrainie operator telefonii komórkowej Lycamobile wspiera uchodźców przybywających do Polski. Firma nieodpłatnie przekazała po-nad 20 000 kart SIM ze specjalnie przygotowaną ofertą do Ukrainy.

Regularnie są realizowane kolejne dostawy. Dedykowane pakiety i karty SIM z instrukcją w języku ukraińskim ułatwiają osobom uciekającym przed wojną na Ukrainie kontakt z rodzinami, które musiały pozostać na miejscu. Każda karta zawiera 20 GB internetu, 250 minut i 250 sms’ów na Ukrainę do Kievstar oraz 250 minut i 250 sms'ów do innych sieci w Polsce. Połączenia i smsy do Lycamobile w Polsce są nielimitowane. 

Taką kartę można otrzymać nieodpłatnie w punktach recepcyjnych (m.in. w Medyce, Przemyślu, Warszawie, Dołhobyczowie, Horodle, Dorohusku, Nadarzynie czy w Kielcach). W działaniach sieć komórkową wspierają również sieci sklepów Relay, Inmedio i Teletorium. Ponadto każdego dnia specjalnie przygotowany zespół bada sytuację punktów recepcyjnych w całej w Polsce i w zależności od potrzeb dostarczane są kolejne karty SIM ze specjalnie przygotowanymi pakietami. 

Od zawsze misją operatora telefonii komórkowej Lycamobile było ułatwienie komunikacji międzynarodowej za pomocą jak najniższych kosztów połączeń. Tym razem, zwłaszcza w tak szczególnym czasie nie mogło być inaczej.

#SolidarnizUkrainąRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »