Motoryzacja » Jednoślady

"MAB Bikes Calendar 2010" – kalendarz osobowości!

"MAB Bikes Calendar 2010" – kalendarz osobowości!
Zobacz więcej zdjęć »
Do dystrybucji w całej Polsce trafił właśnie niezwykły kalendarz wydany przez Mike’s American Bikes. „Bikes Calendar 2010” to połączenie dwóch najpiękniejszych i najistotniejszych dla miłośników motocykli elementów – uroczych kobiet i ekskluzywnych chopperów z MAB.

Każdy z 12 miesięcy w roku posiada swój odrębny, indywidualny charakter i klimat – mówi Adam Fedorowicz, autor zdjęć „Bikes Calendar 2010”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podobnie każda kobieta posiada inne, niezwykle barwne oraz nasycone kolorami wnętrze i urodę. Robiąc sesję do kalendarza MAB spędziłem wiele godzin na szukaniu odpowiednich modelek oraz nieprzeciętnych miejsc i motocykli, które współgrałyby z osobowością kobiet, które ostatecznie wybrałem. Nie chodziło mi o znalezienie klasycznych piękności, lecz niezwykłych charakterów, które harmonizowałyby z charakterem konkretnego motocykla z Mike’s American Bikes. Każdy chopper ma duszę, tak samo jak każdy człowiek. Dla chłopaków z MAB życie mężczyzny jest dualne, składa się z dwóch jednocześnie najważniejszych i najpiękniejszych pasji, z dwóch żywiołów – kobiet i motocykli, symbolów męskiej wolności oraz rządzy życia.

Poszczególne zdjęcia, stworzone na poczet kolejnych miesięcy kalendarza Mike’s American Bikes, są zupełnie różne od pozostałych. Różnią się tonacją i nasyceniem poszczególnych barw, światłem, aranżacją, oraz – co najważniejsze - osobowością kobiet oraz „podległych” im motocykli, dostępnych w salonie MAB. „Bikes Calendar 2010” nie jest zwykłym kalendarzem, jest towarem ekskluzywnym, a nawet bezcennym. Nie jest też on przeznaczony jedynie dla pasjonatów jednośladów, lecz dla estetów, miłośników piękna i uroków ludzkiego życia, a przede wszystkim - sztuki.

Każda z fotografii jest właśnie odrębnym dziełem sztuki - twierdzi Michael „Mike” Andersen, współwłaściciel Mike’s American Bikes i pomysłodawca kalendarza - wydobywającym zarówno to ukryte, co widoczne piękno każdego „mojego” Harleya i „dosiadającej” go modelki.

Na zdjęciach „Bikes Calendar 2010” znajdują się m.in.:

- styczeń – Natalia i Wide Glide CVO

- marzec – Michell i West Cost Chopper CFL

- czerwiec – Magda i Road Glide CVO

- sierpień – Anita i Softail Deuce CVO

- październik – Ewa i Softail Night Train

- listopad – Gosia i Pan Head

„MAB Bikes Calendar 2010” dostępny jest w: Allegro.pl, Ebay.pl, Ebay.com, Centrum Handlowe Galaxy Szczecin (stoisko), Berlin - Galeria Handlowa.

www.mikesamericanbikes.com

CENA 1 egz.: 69 zł brutto.

Wszystkie motocykle z kalendarza dostępne są w salonie MAB.

KONTAKT:

Mike’s American Bikes

ul. Mieszka I 63/64, 71-011 Szczecin

Tel.: 091 487 14 09

Mail: joanna@mikesamericanbikes.com,

mike@mikesamericanbikes.com,

d.sakowicz@ekspertmedia.eu

 

Mike’s American Bikes

www.mikesamericanbikes.com

ul. Mieszka I 63/64, 71-011 Szczecin

tel: 091 487 14 09
mail:
joanna@mikesamericanbikes.com, mike@mikesamericanbikes.com

Sklep i serwis czynne:

poniedziałek-piątek 10-18, sobota 10-14

Pierwszy salon i sklep Mike’s American Bikes w Polsce Michael Mike Andersen i Lasse Knudsen założyli w lutym 2009 r. w Szczecinie.

Obecnie mają kilka celów do zrealizowania, m.in.:

pragną stać się autoryzowanym dealerem marki Harley-Davidson w Polsce; tworzyć jak najwięcej specjalnych, niepowtarzalnych motorów dla indywidualnych klientów; przekonać Polaków do tego, że marka Harley-Davidson to najlepszy producent motocykli na świecie (wszak marka istnieje już od ponad 100 lat!).

Co więcej motory nie są jedyną pasją Mike’a i Lasse’go. Od wielu lat kupują samochody, które następnie remontują bądź modyfikują. Przez większość życia mieli styczność głównie z amerykańskimi samochodami typu:

- pick-up (lata ‘50)

- tzw. Muscle cars (np. stare mustangi)

Dla potencjalnych klientów Mike i Lasse są w stanie znaleźć niemal każdy model samochodu i motoru, dowolnej marki i zmodernizować je wedle potrzeb i upodobań zamawiającego w ciągu 2-3 miesięcy, a następnie dostarczyć je pod dom kupującego.

W zakresie dodatkowych usług MAB leży dystrybucja oryginalnych ubrań marki Harley-Davidson.

MAB posiada także własną markę odzieży z logiem Mike’s American Bikes. Jej pierwsza kolekcja „NO FUCK NO RIDE” pojawi się już w 2009 r.

W salonie MAB dostępnych jest do wyboru zawsze ok. 50 modeli motorów takich marek jak Harley-Davidson, OCC, Boss Hoss.

KILKA SŁÓW O MIKE’u:

W 1980 Mike, współwłaściciel salonu Mike’s American Bikes, zakupił nowego Harley’a Davidson’a -  Wide Glide. Od tamtej chwili poświęcił życie marce Harley-Davidson i amerykańskim motocyklom w ogóle. Krótko po tym zaczął je budować i przebudowywać we własnym garażu. Robił to dla siebie oraz swoich przyjaciół i znajomych. Następnie otworzył swój pierwszy, własny warsztat motocyklowy. Kolejnym etapem jego przygody było otwarcie autoryzowanego serwisu Harleya-Davidsona w Danii, gdzie zajmował się: serwisem, przebudową oraz budowaniem od podstaw motorów, będących indywidualnymi zamówieniami klientów. Mike, jako perfekcjonista i profesjonalista, zyskał ogromna popularność ze względu na jakość i dokładność swojej pracy. Motory budowane przez Mike’a słyną z pieczołowitej dbałości o nawet najdrobniejsze szczegóły.

W 1986 na konkursie „Custom Show” Mike zajął wszystkie miejsca na podium. Od tamtego sukcesu stał się osobą popularną i cenioną za swój kunszt i profesjonalizm. - Kupując Harley’a kupujesz nowe serce – zwykł mawiać Mike. W świecie Harleya-Davidsona Mike jest człowiekiem powszechnie znanym i rozpoznawalnym. Na Harleyach przemierzył niemal cały świat. Poznał wszystkie kluby oraz osobistości związane z tą wyjątkową marką. Jest m.in. dobrym znajomym Jessi’ego James’a i Arlen’a Ness’a.

Przez całe swoje życie Mike zbudował ponad 100 motorów pod indywidualne zamówienia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.mikesamericanbikes.com
http://www.mikesamericanbikes.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »