Rozrywka i wypoczynek » Sport
Maciej Michalski w Komitecie Krajowym Olimpiad Specjalnych Polska
„Bardzo się cieszę, że dołączam do znakomitej organizacji sportowej, której idee są mi bardzo bliskie. Olimpiady Specjalne działając na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną pokazują, jak wiele można zrobić dla innych i jak skutecznie walczyć ze stereotypami. Jestem też sportowcem i wiem, jak wiele wysiłku i motywacji wymagają cykliczne treningi. Chciałbym, aby moje zaangażowanie, doradztwo biznesowe i finansowe jeszcze bardziej wzmocniło tę organizację, która daje siłę do życia tak wielu wspaniałym zawodnikom. Jestem przekonany, że dodatkowe wsparcie Olimpiad przyczyni się do ugruntowanie ich pozycji jako dobrze zarządzanego i atrakcyjnego partnera dla polskich firm i instytucji" - podkreśla Maciej Michalski.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Nowym Prezesem Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska została Anna Lewandowska - Mistrzyni Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Propaguje zdrowy stylu życia, jest twórczynią Healthy Teamu, który skupia wykwalifikowanych trenów personalnych, instruktorów oraz pasjonatów zdrowego stylu życia z Polski i zagranicy. Anna Lewandowska, wspólnie z mężem -Robertem Lewandowskim, wspiera wiele inicjatyw prospołecznych i charytatywnych.
„Maciej Michalski jest znakomitym finansistą i doskonale wesprze naszą działalność. Ponadto, ma ogromne serce, co gwarantuje Jego zaangażowanie w prace Olimpiad. Cieszę się, że będziemy mogli korzystać z Jego doświadczenia zdobytego w biznesie, a zwłaszcza w zarządzaniu finansami. Nasze hasło Grajmy razem nabiera teraz nowego znaczenia" - nie kryje zadowolenia Joanna Styczeń-Lasocka, Dyrektor Generalny Olimpiad Specjalnych Polska.
Olimpiady Specjalne są światowym ruchem sportowym dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Zrzeszają blisko 5 milionów sportowców reprezentujących 32 dyscypliny sportowe z ponad 170 krajów. Olimpiady Specjalne są oficjalnie uznane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Polska była pierwszym krajem Europy Środkowo-Wschodniej, w którym ruch Olimpiad Specjalnych rozpoczął działalność, na początku lat osiemdziesiątych. W naszym kraju Olimpiady Specjalne to ponad 17 tysięcy zawodników, 1,5 tysiąca trenerów i 4 tysiące www.mmprimetfi.pl
Nadesłał:
Komentarze (0)