Technologie » Komputery

magicolor 4695MF – kompaktowa wielofunkcyjność Konica Minolta

magicolor 4695MF – kompaktowa wielofunkcyjność Konica Minolta
Zobacz więcej zdjęć »
Wszechstronność, jakość, szybkość i ekonomiczność to podstawowe cechy nowego urządzenia wielofunkcyjnego magicolor 4695MF Konica Minolta

Konica Minolta wprowadza na polski rynek nowe urządzenie biurowe magicolor 4695MF. Urządzenie wyposażone jest w funkcje sieciowego drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Wysoka jakość i szybkość druku kolorowego, wszechstronne możliwości komunikacyjne, ekonomiczność użytkowania oraz niewielkie wymiary magicolor 4695MF sprawiają, że idealnie wpisuje się w potrzeby małych i średnich intensywnie pracujących biur.

Drukarka posiada bogate wyposażenie standardowe w postaci modułu druku dwustronnego oraz automatycznego dwustronnego podajnika dokumentów. Dzięki zastosowaniu technologii drukowania w systemie tandem urządzenie dostarcza 24 czarno-białe lub kolorowe strony A4 na minutę. Wszechstronność działania zapewnia automatyczny dwustronny podajnik dokumentów o pojemności 250 arkuszy oraz wielofunkcyjny podajnik na 100 arkuszy. Pojemność zwiększa zastosowanie dodatkowego dolnego podajnika papieru na 500 arkuszy. magicolor 4695MF obsługuje papier o gramaturze do 210 g/m2, co umożliwia przygotowanie różnego rodzaju druków biurowych, formularzy i etykiet. Urządzenie jest wyposażone w interfejs sieciowy 10-Base-T/100-Base-TX Ethernet oraz port USB 2.0. Dla rozszerzenia użyteczności w środowiskach biurowych zastosowano również emulację PCL6 i PostScript3.  

magicolor 4695MF Konica Minolta to nie tylko efektywna drukarka i kopiarka, ale również szybki skaner, przetwarzający do 24 oryginałów na minutę. Zaawansowane funkcje skanowania za pośrednictwem sieci obejmują skanowanie do wiadomości e-mail, lokalizacji FTP i SMB oraz skanowanie zgodne ze standardami TWAIN i WIA, z zapisem w formatach PDF, JPEG i TIFF. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zapisu skanowanych obrazów bezpośrednio na przenośnych pamięciach USB. Zarządzanie dokumentami oraz ich archiwizację przyspiesza i ułatwia oprogramowanie Link Magic służące do zarządzania skanowaniem za pomocą komputera PC, bez potrzeby używania innych aplikacji oraz praktyczna funkcja OCR, dostępna dzięki programowi PaperPort 11SE. Zgodność ze standardem ECM/Super G3 sprawia, że nowe urządzenie Konica Minolta to także wydajny fax zapewniający szybkie wysyłanie i odbieranie dokumentów. Funkcja książki adresowej umożliwia wybór 16 numerów za naciśnięciem pojedynczego klawisza, a w przypadku funkcji szybkiego wybierania nawet do 220 numerów. Dzięki funkcji PC-fax można wysyłać faksy bezpośrednio z komputera, bez potrzeby ich wcześniejszego drukowania. Funkcja automatycznego przekazywania faksów na adres poczty elektronicznej umożliwia poznanie ich treści przed podjęciem decyzji o wydrukowaniu. Inne wygodne opcje obejmują wysyłanie faksów w wybranym czasie oraz automatyczne ponawianie wybierania numerów. 

magicolor 4695MF zapewnia wysoką jakość wszystkich prac drukowanych w biurze. Zastosowanie tonera Simitri HD gwarantuje naturalną reprodukcję obrazów o wysokim i niskim nasyceniu, uzyskanie większej liczby odcieni i wyraźniejszego tekstu. Dodatkowo funkcja LineArt, uwydatniająca krawędzie, umożliwia uzyskanie wyjątkowej precyzji drukowanego tekstu, drobnych linii i rysunków. Nowe urządzenie Konica Minolta oferuje wydruk z rozdzielczością 600x600x4bit. Wysoka jakość nie oznacza rezygnacji z ekonomicznego użytkowania. Automatyczne rozpoznawanie koloru zapewnia ekonomiczne drukowanie, ponieważ toner kolorowy jest używany tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Ekonomiczne kopiowanie ułatwiają dwa oddzielne przyciski kopiowania w kolorze i w czerni. Tryb oszczędności tonera obniża jego zużycie nawet o 50%.  

Nowe urządzenie Konica Minolta jest wyposażone w czytelny i intuicyjny panel sterowania. Użytkowanie ułatwia również uporządkowany interfejs użytkownika oraz łatwe zarządzanie nośnikami i nieskomplikowana wymiana materiałów eksploatacyjnych.  

Model Konica Minolta magicolor 4695MF jest objęty 24 - miesięczną gwarancją. Urządzenie jest dostępne w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy. Sugerowana cena detaliczna magicolor 4695MF wynosi: 2.988 PLN netto.

Do urządzeń Konica Minolta rekomenduje markowe papiery dostępne w ofercie firmy. Wszystkie oferowane nośniki zapewniają ekonomiczną pracę urządzeń oraz właściwą jakość wydruków. 
Papiery Konica Minolta to: 3 rodzaje papierów biurowych – Konica Minolta Standard, Konica Minolta Profi, Konica Minolta Original (format A3, A4, gramatura 80g/ m2), papiery Color Copy – stworzone specjalnie z myślą o kolorowym druku cyfrowym (format A3, A4, A3+, SRA3, szeroki zakres gramatur i powierzchni), papiery IQ Color – papiery kolorowe (format A3, A4, gramatura 80 i 160g/ m2), papiery ozdobne Top Style oraz papier banerowy Smart Line (format 1200x297 mm, gramatura 170 g/m2). 

Informacje o firmie Konica Minolta
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy Konica Minolta Holdings z siedzibą w Japonii. Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów. 
Konica Minolta jest producentem i dostawcą urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek i drukarek laserowych oraz cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Konica Minolta stale powiększa swoją ofertę, koncentrując się na urządzeniach do druku w kolorze. 
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się na stronie internetowej www.konicaminolta.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »