Moda » Obuwie

Magiczne buty w koszalińskich przedszkolach

Magiczne buty w koszalińskich przedszkolach
Zobacz więcej zdjęć »
Siedmiomilowe i bajecznie kolorowe, a może kosmicznie nowoczesne, wielofunkcyjne i odrzutowe. Geox – producent obuwia z oddychającą podeszwą – zaprosił do zabawy dzieci z koszalińskich przedszkoli. Będą one mogły zaprezentować swoje wyobrażenie o magicznych butach.

Konkurs plastyczny pod hasłem „Magiczne buty” już tradycyjnie organizowany jest w przedszkolach, w miastach, w których uruchamiany jest nowy salon Geox. W tym roku w zabawie brały już udział dzieci z Konina i Zielonej Góry. Teraz przyszła kolej na koszalińskie przedszkolaki. Ich zadaniem jest wykonanie w dowolnej technice  prac, które będą pokazywać, jak wyobrażają sobie magiczne buty. Celem konkursu jest rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, zachęcenie do samodzielnego myślenia, rozwijanie kreatywności, a także zwrócenie uwagi na znaczenie właściwego doboru obuwia dla prawidłowego rozwoju i zdrowia dziecięcych stóp.

Termin nadsyłania prac upływa 7 grudnia. Spośród nadesłanych propozycji, jury wybierze najlepsze, szczególną uwagę zwracając na pomysłowość twórców i oryginalność techniki wykonania. Dla autorów zwycięskich prac przewidziano nagrody indywidualne, a przedszkola, z których pochodzić będą laureaci, otrzymają  zestawy książek i zabawek. Wybrane prace będą zaprezentowane na wystawie w nowo otwartym koszalińskim salonie Geox w C.H. Forum Koszalin.

Filozofia marki Geox jest bardzo bliska idei magicznych butów. Opiera sią ona na innowacyjności i nieustannym ulepszaniu produktów. Obuwie marki Geox posiada unikatową technologię perforowanej podeszwy, która pozwala stopom oddychać. Takie rozwiązanie zapewnia stopom maksimum komfortu, dobrego samopoczucia i zdrowia. Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci, u których wybór niewłaściwego obuwia może być przyczyną różnych dolegliwości stóp w życiu dorosłym.

Dodatkowe informacje o Geox:
Firma Geox powstała na początku lat 90-tych w północno-wschodnich Włoszech. Jej założycielem jest Mario Moretti Polegato, który opracował i opatentował perforowaną gumową podeszwę - pozwalającą stopom oddychać i jednocześnie zapobiegającą przedostawaniu się wody do środka buta. Dzięki innowacyjnej technologii, zaledwie w ciągu kilku lat Geox stał się liderem rynku włoskiego i drugim najważniejszym producentem na świecie w segmencie obuwia codziennego. Produkty Geox sprzedają się w 68 krajach w 724 sklepach firmowych i tysiącach sklepów partnerskich. W Polsce wyłącznym dystrybutorem Geox jest firma Gino Rossi SA. Więcej informacji o Geox jest dostępne pod adresem: http://www.geox.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »