Firma » Reklama

mailPro dołącza do rewolucji

mailPro dołącza do rewolucji
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka mailPro, specjalista w e-mail marketingu, podążając za gwałtownymi przemianami w branży e-commerce, skoncentrowała swoją działalność na dedykowanych rozwiązaniach dla platform e-sprzedażowych.

Specjalizacja firmy jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniającą się sytuację na e-rynku.

- Na naszych oczach odbywa się swoista rewolucja w komunikacji na linii klient – sklep internetowy. Wiemy, że duży udział ma w niej e-mail marketing, dlatego chcemy stać się jej częścią – wspomóc właścicieli e-sklepów w osiąganiu satysfakcjonujących wyników finansowych, a ich klientom zaoferować wyłącznie oferty dopasowane do preferencji – mówi Dawid Makowski, Brand Manager mailPro Sp. z o.o.

Nowa oferta mailPro, skierowana do branży e-commerce, to jedno z pierwszych tak kompleksowych rozwiązań dla rynku internetowego. Spółka zdecydowała się na jej wprowadzenie mając na uwadze oczekiwania klientów oraz postępujące zmiany w branży e-commerce, zmierzające do bliższego, bardziej osobistego kontaktu sklepów z klientem oraz zapewniania wyłącznie najwyższej jakości obsługi. Rozwiązania proponowane przez mailPro opierać się będą m.in. na analizie preferencji klientów czy historii ich zakupów, co ma umożliwić daleko idącą personalizację usług. Sklepy internetowe zostaną także objęte pełną obsługą w zakresie przygotowywania kampanii e-mail marketingowych.

To początek szerokich zmian w pozycjonowaniu mailPro na rynku. Dzięki specjalizacji usług firma chce w niedalekiej przyszłości skupić się wyłącznie na działaniach związanych z pomnażaniem zysków swoich klientów. W ciągu najbliższych kilku miesięcy mailPro przejdzie też gruntowny rebranding. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.mailpro.pl

Informacji udziela:

Dawid Makowski

Brand Manager mailPro Sp. z o.o

dawid.makowski@mailpro.pl

www.mailpro.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PositivePower

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »