Firma » Finanse

Mała pożyczka na małe przyjemności

Mała pożyczka na małe przyjemności
Zobacz więcej zdjęć »
Któż z nas nie docenia małych przyjemności? Czasem są one naprawdę drobne, jak kawa w kawiarni czy wyjście na wieczór tylko we dwoje. Czasem małe bywają tylko pod względem gabarytów, kiedy fundujemy sobie modny gadżet czy luksusowy dodatek.

Pożyczka na niewielką kwotę, z krótkim terminem spłaty, to sposób na sprawienie sobie przyjemności albo zainwestowanie w trwałą „zabawkę” dla osób, które regularnie zarabiają, ale jednocześnie wydają spore kwoty na bieżąco.

Małe przyjemności – dlaczego warto?

Nasze mózgi nastawione są na szukanie nowych doznań oraz poddawanie się przyjemnościom. Nagrody w istocie działają skuteczniej niż kary – dlatego tak chętnie fundujemy je sobie sami. Obiecanie sobie np. ekstra torebki, nowego laptopa czy wyjazdu na weekend, skutecznie motywuje do zdania egzaminu czy zamknięcia przed terminem projektu w pracy. Osoby, które lubią otaczać się nowościami, chętnie kupują wszelkie urządzenia elektroniczne do domu, kuchni, biura czy samochodu. Przeważnie do tej pory obywaliśmy się bez nich, ale powiedzmy szczerze – dziecięca radość z posiadania ciekawego gadżetu warta jest wydanych pieniędzy. Nie mówiąc już o tym, jak może rzeczywiście ułatwić nam życie.

Ponadto rozpieszczanie siebie powiązać można z tym, co już dawno odkryli specjaliści od wydajności wespół z psychologami. Mianowicie, że najbardziej wydajny jest człowiek wypoczęty i zadowolony. Sprawiając więc sobie różne drobne przyjemności, takie jak weekendowe wyjazdy czy niecodzienne doznania, odrywamy się na chwilę od codzienności. Dzięki temu możemy wrócić do niej pełni sił i ze świeżymi pomysłami. Nieważne, czy pasuje do Ciebie skok ze spadochronem, weekend w spa, zakupy w stolicy mody, koncert rockowy czy najnowszy smartfon. Kiedy możemy sobie na nie pozwolić, przyjemności nie warto sobie odmawiać.

Mała pożyczka na sfinansowanie swoich przyjemności

Pożyczając niewielką kwotę pieniędzy, nie musimy obawiać się o to, czy zdołamy ją spłacić. Mała pożyczka pozwala zrealizować potrzeby i zachcianki tu i teraz. Niepowtarzalne okazje trafiają się często wtedy, gdy nie dysponujemy akurat rezerwą gotówki. Znają to osoby, które lubią korzystać z życia i cieszyć się nowinkami. Nawet zarabiając dużo, nie zawsze dysponują pieniędzmi na niespodziewane wydatki. Po uregulowaniu comiesięcznych zobowiązań, nie szczędzą sobie przyjemności i przydatnych drobiazgów. Wychodzą z założenia, że pieniądze są po to, aby z nich korzystać, zarobki mają przede wszystkim sprawiać radość. W takiej sytuacji szybka pożyczka to najlepsze rozwiązanie – pozwoli uzyskać dodatkowe pieniądze do następnej wypłaty. Małe kwoty pożyczyć można wygodnie przez Internet, a po ekspresowej weryfikacji, pieniądze będziemy mieli na koncie, w większości banków, już po 15 minutach. Zaletą takiej formy pożyczania jest to, że możemy sami ustalić dokładną kwotę oraz czas spłaty co do tygodnia, a nawet dnia. Od nich zależeć będzie całkowity koszt pożyczki. Kiedy pożyczać będziemy już po raz kolejny, a wcześniej spłaciliśmy wszystko w terminie, możemy liczyć na jeszcze szybszą realizację i często promocyjne warunki.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaS

Komentarze (8)

 • avatar
  ~oewonga 2018-04-05 16:13:47

  Witam! Njuton, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~njuton 2018-04-02 11:34:54

  A koszt kolejnej pożyczki w wonga to jaki jest? Też 10 zł jak przy pierwszej?

 • avatar
  ~oewonga 2018-01-30 16:43:53

  Witam! Gekon, czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od szybkości realizacji przelewów w Twoim banku. Wysyłamy szybki przelew – upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku.
  Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~gekon 2018-01-23 06:20:41

  Wonga fajna oferta pożyczki. 10 zł kosztów to prawie nic. Jak szybko trafi ona na konto?

 • avatar
  ~oewonga 2017-04-20 18:43:33

  Witam! Macior dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~maminka 2017-04-18 11:07:42

  @marcinkowski tez pozyczalam w kredytach chwilowkach i takie samo doswiadczenie - pierwsza pozyczka darmowa

 • avatar
  ~macior 2017-04-01 15:39:08

  Jeśli trzeba skorzystać z pożyczki to warto poszukać dobrych i promocyjnych ofert. Ja taką znalazłem w wonga. Pieniądze na koncie w pół godziny, a koszt pożyczki to tylko 10zł za pierwszym razem.

 • avatar
  ~marcinkowski 2017-03-03 09:51:25

  w sumie zgadzam się z tym, co napisano w artykule, zresztą sam jestem trochę maniakiem technologicznych... mimo, że zarabiam dużo, to zabraklo mi ostatnio na okulary do VR, a MUSIAŁEM JE MIEĆ. pożyczyłem brakującą kwotę w kredytach-Chwilówkach akurat, bo pierwszą pożyczkę miałem darmową, oddałem z następnej wypłaty. a VR mnie pochłonął, czadowa sprawa!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »