Dom » Wnętrza

Małe dodatki w luksusowych hotelach

Małe dodatki w luksusowych hotelach
Zobacz więcej zdjęć »
Wbrew pozorom to właśnie drobne dodatki wyposażenia wnętrz mogą zrobić prawdziwą różnicę w dobrych, luksusowych hotelach, które stawiają na komfort gości tworząc przyjazny, domowy klimat w swoich pokojach.

Hotele chcąc przekonać do siebie klienta zmuszone są do stosowania coraz to nowszych rozwiązań, w celu odróżnienia się od swojej konkurencji, oraz stworzenia przestrzeni, która będzie dla jak największej grupy gości przyjemna i zachęcać będzie do powrotu. Będą to zarówno elementy wyposażenia apartamentu czy pokoju w przydatne sprzęty elektroniczne, w pełni wyposażoną łazienkę, balkony z ładnym widokiem itp., ale dotyczy to także akcesoriów dekoracyjnych, aranżacyjnych, które spowodują, że pokój nie będzie wyglądał, jak typowy, nudny hotelowy pokoik, tylko będzie miał swój przytulny, ciepły klimat i niespotykany urok. Celem jest stworzenie domowego klimatu, aby od razu po wejściu gościa czuł się jak w domu. Jak tego dokonać?

Ładne pokoje hotelowe wpływają na nastrój gości

Dobrze urządzony pokój hotelowy to podstawa w biznesie hotelarskim. Co z tego, że hotel będzie nowoczesny, będzie posiadał basen, strefę relaksu czy bogato wyposażone pokoje, kiedy będą one pozbawione domowego klimatu i staną się dla gości uciążliwe? Dopiero tworząc przyjazne wnętrza będziemy mogli stworzyć miejsce, do którego ludzi będą wracać, będą czyli się jak u siebie, bez skrępowania. Miłe wrażenie odwiedzających i związany z tym komfort psychiczny, komfort wypoczynku będzie budowało i poprawiało relacja na linii hotel - klient. A siła tej relacji będzie kluczem do sukcesu hotelu. Dobry nastrój gości w hotelu powinien być celem każdego właściciela obiektu noclegowego, jak i obsługi hotelowej. Zadowolony klient wraca i poleca innym, warto w to zainwestować.

pled-welniany.jpg

pled wełniany produkcji We Love Beds - fot. welovebeds.pl

Dodatki do pokoi hotelowych - pledy, koce, narzuty, poduszki

W większości hoteli pomija się dekoracyjne pledy, koce czy narzuty. Najczęściej grube i mało atrakcyjne koce pozostawia się w szafach, narzutami czasami nakrywa się pościel, jednak często można trafić także na łóżka pozbawione narzuty, czy z narzutą ale nie pasująca do wystroju, często poplamioną, czy obdartą. Takie wyposażenie powinno trafić do kosza. Natomiast na sofach czy łóżkach warto umiejscowić nowe, świeże i pasujące do wystroju koce i narzuty. Do luksusowych hoteli świetnie będą pasować pledy wełniane, które w sposób szczególny uczynią wnętrze przytulniejszym, bardziej domowym i komfortowym dla gości. Dzisiaj większa uwagę zwraca się na kolor ścian, niedopasowane dodatki jak obrazy na ścianach, a pomija się wyposażenie jak poduszki ozdobne, wspomniane pledy z wełny czy ładne, miękkie dywany pod łóżkiem, zamiast wykładziny zakrywającej całą powierzchnię podłogi. Zaś na tarasach zaleca się zastosowanie wygodnych mebli ogrodowych, które będą zachęcać gości do odpoczynku poza swoim apartamentem. Wówczas dodatki w postaci poduszek czy koców będą świetnym uzupełnieniem wypoczynkowego zestawu mebli. W zależności od docelowej stylistyki wnętrza stosuje się także inne akcesoria wyposażenia jak postarzane meble, sztukaterię i antyczne dodatki jak lampy, czy przedmioty z elementów kutych.

pokoj-hotelowy.jpg

elegancki pokój hotelowy, fot. pixabay.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

We Love Beds
http://www.welovebeds.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »