Kultura, sztuka » Kultura

„Mali odkrywcy” poznają dinozaury

Prehistoryczne dinozaury budzą zainteresowanie i fascynację, a niejeden maluch potrafi wymienić nazwy co najmniej trzech tych najbardziej drapieżnych. Wszystkich małych miłośników dinozaurów Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza na kolejne spotkanie edukacyjne z cyklu „Mali odkrywcy”.

Podczas wiosennego spotkania edukacyjnego w Centrum Handlowym Auchan Komorniki każdy mały uczestnik będzie mógł poczuć się jak paleontolog, czyli naukowiec, który zajmuje się badaniem skamieniałości i pomaga innym poznawać prehistorię.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Mali odkrywcy poznają różne rodzaje dinozaurów, które przed wiekami zamieszkiwały Ziemię i dowiedzą się, jak żyły, czym się żywiły oraz jak wyglądały ich jaja. Zdobędą również wiele fascynujących informacji dotyczących tych prehistorycznych zwierząt.

Nie lada zadaniem będzie skompletowanie szkieletu dinozaura podczas warsztatów kreatywnych. Wykonany model będzie można zabrać do domu, aby pomagał zgłębiać wiedzę.

Kolejne spotkania z cyklu „Mali odkrywcy” odbędą się:

25 maja – „Ekologia”

15 czerwca – „Księżyc”

Spotkanie pt. Dinozaury” z cyklu „Mali odkrywcy” odbędzie się w sobotę 13 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. W bezpłatnych zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »