Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Mali odkrywcy” poznają Księżyc

Uwaga, uwaga, mali miłośnicy kosmosu! Szykujcie swoje skafandry i ruszajcie na międzygalaktyczną przygodę do Centrum Handlowego Auchan Komorniki! W sobotę 15 czerwca zapraszamy na kolejne spotkanie edukacyjne z cyklu „Mali odkrywcy"

W programie wydarzenia przewidziano szereg atrakcji, które z pewnością zaciekawią i zaangażują najmłodszych. Dzieci poznają sekrety Księżyca, dowiedzą się m.in. jak powstają gwiazdy i planety, dlaczego Księżyc świeci, jak działa grawitacja oraz co kryje się na jego powierzchni.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jedną z głównych atrakcji będzie możliwość spróbowania swoich sił w locie na Księżyc wewnątrz gigantycznej bańki mydlanej. To nie lada wyzwanie, ale z pewnością dostarczy wszystkim uczestnikom mnóstwa radości i niezapomnianych wrażeń.

Dla najmłodszych odkrywców kosmosu przygotowano warsztaty, podczas których będą mogli samodzielnie wykonać księżycowy piasek. To wyjątkowa okazja, aby zabrać ze sobą symboliczną cząstkę Księżyca do domu!

Spotkanie pt. „Księżyc” z cyklu „Mali odkrywcy” odbędzie się w sobotę 15 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. W bezpłatnych zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do  17.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »