Kultura, sztuka » Kultura

Mały Dong dla "Bardzo białej wrony"

Mały Dong dla "Bardzo białej wrony"
Zobacz więcej zdjęć »
Książka Ewy Nowak - „Bardzo biała wrona” - otrzymała nagrodę Mały Dong.

Wyróżnienie Małego Donga – przyznawane przez jury dziecięce Stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych – Polska Sekcja IBBY – otrzymało wydawnictwo Egmont za książkę Ewy Nowak „Bardzo biała wrona” (przeczytaj recenzję w Salonie).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas obrad konkursowych niezależnie od siebie pracowały dwa zespoły jurorów: jeden złożony z profesjonalistów (pisarzy, krytyków, redaktorów, grafików i poligrafów), drugi z dzieci – bezpośrednich adresatów książek. Główną nagrodą jury dziecięcego, które nominowało wydawnictwo Egmont za „Bardzo białą wronę” jest statuetka Małego Donga.

„Bardzo biała wrona” to książka poruszająca kwestie skomplikowanych i istotnych zagadnień związanych z przemocą w relacjach wśród młodzieży, czy problemami adopcyjnymi. Napisana w niezwykle lekkim stylu z olbrzymią sprawnością literacką autorki potrafi zachwycić zarówno młodych, jak i dorosłych czytelników. „Bardzo biała wrona” ma już na swoim koncie tytuł Najlepszej Książki Roku 2009.

Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się 18 maja 2010 roku.

SalonRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »