Technologie » Internet

Mama wraca do pracy z serwisiem StrefaMamy.pl

Mama wraca do pracy z serwisiem StrefaMamy.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Ile możesz pracować będąc w ciąży? Ile przysługuje Ci urlopu macierzyńskiego i wychowawczego? Jak pracodawcy postrzegają młode mamy? Na te i na wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w serwisie StrefaMamy.pl

W październiku zapraszamy wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej na temat prawa pracy w odniesieniu do kobiet w ciąży oraz mam, które wracają do pracy.

Na początek zachęcamy do przeczytania wywiadu z dyrektorem departamentu stosunków pracy i dialogu społecznego z PKPP Lewiatan Panią Małgorzatą Rusiewicz. Dowiecie się z niego jak pracodawcy postrzegają młode mamy, czy należy obawiać się zwolnienia z pracy po urlopie wychowawczym, a także kto i dla czego tworzy przedszkola przy zakładowe.

Już niebawem podpowiemy również co zrobić z dzieckiem, kiedy mama wraca do pracy. Powiemy jak wybrać nianie, gdzie jej szukać i ile trzeba zapłacić za opiekę nad dzieckiem.

Mamom, które planują powrót na rynek pracy w rozmowie z przedstawicielem serwisu Pracuj.pl podpowiemy jak napisać CV i gdzie szukać pracy.

Damy również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania prawne związane z łączeniem życia prywatnego z zawodowym.

Na koniec przedstawimy jakie możliwości rozwoju i dokształcania daje Unia Europejska młodym mamom. Przedstawimy projekty przygotowane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego z myślą o młodych aktywnych mamach.

To wszystko i wiele więcej znajdziecie w październiku w serwisie dla rodziców StrefaMamy.pl.

Więcej informacji udziela:

Koordynator Projektu
Agnieszka Jasińska
mail: agnieszka@strefamamy.pl
tel: 509 257 400
fax. 22 201 24 52Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ajasinska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »