Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Mammobus przed Atrium Kasztanowa

Mammobus przed Atrium Kasztanowa

Atrium Kasztanowa wspiera ważną akcję prozdrowotną skierowaną do kobiet i zachęca je do skorzystania z bezpłatnej mammografii. We wtorek, 28 maja, mieszkanki Piły i okolic będą mogły wykonać badanie profilaktyczne w mammobusie, który stanie przed centrum handlowym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Regularne badania to podstawa. Co roku u 12 tysięcy Polek diagnozuje się raka piersi. Najskuteczniejszą formą wczesnej profilaktyki raka piersi jest mammografia, która pozwala w porę podjąć właściwą terapię i  daje szansę powrotu do zdrowia. Dlatego też od wielu lat bezpłatne badania przeprowadzane są w całej Polsce w mammobusach w ramach realizowanego programu NFZ.

 

Takim profilaktycznym badaniom mammograficznym już we wtorek (28 maja) poddać będą mogły się pilanki. Tego dnia przed wejściem głównym do centrum handlowego zaparkuje mammobus, który będzie czynny w godz. 9.00-13.00. Z bezpłatnej mammografii mogą skorzystać kobiety w wieku 45 - 74 lat, które w ciągu 2 ostatnich lat nie wykonały takiego badania.

 

Mammobus wyposażony jest w nowoczesny certyfikowany aparat mammograficzny, podlegający bieżącym testom i kontrolom jakości. Nad prawidłowością wykonywanych badań czuwa wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Zachęcamy do wcześniejszej telefonicznej rejestracji na badanie pod numerem (58) 325 76 02 lub (61) 222 37 37. Do rejestracji należy przygotować nr PESEL oraz nr telefonu kontaktowego.

 

 

Organizatorem akcji, wspólnie z Atrium Kasztanowa, jest Mobilna Pracownia Mammografii Mammo-med.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »