Firma » Biznes

Marek Kondrat otwiera nowy sklep w Bydgoszczy

Marek Kondrat otwiera nowy sklep w Bydgoszczy
Zobacz więcej zdjęć »
Około 200 win z 14 krajów Europy, w tym regionalne trunki z niewielkich, rodzinnych winnic. W Park Hotelu w Bydgoszczy właśnie otworzył się nowy sklep Marka Kondrata. Wkrótce znany aktor odwiedzi z tej okazji Bydgoszcz.

W budynku Park Hotelu przy ul. Wrocławskiej 3 w Bydgoszczy właśnie otwarto jedyny 

w mieście punkt sieci Kondrat Wina Wybrane. Na półkach kameralnego sklepu 200 butelek, a wśród nich etykiety z Argentyny, Australii, Austrii, Bułgarii, Chile, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Nowej Zelandii, Polski, Portugalii, RPA, Węgier i Włoch. Trunków można spróbować już na miejscu, a konkretnie w hotelowej restauracji Przy IV Śluzie.
W karcie dań oferowana jest przede wszystkim kuchnia polska, m.in. zrazy staropolskie, sandacz w pieczarkach i deska szefa kuchni – pieczenie autorskiego wyrobu. Które wino dobrze komponuje się ze stekiem wołowym, a które podkreśli smak wędzonego sera? Kelnerzy na pewno pomogą wybrać właściwy gatunek.

 

Z kolei o najlepszych szczepach i najpiękniejszych winnicach miłośnikom wina opowie Marek Kondrat osobiście. Znany aktor odwiedzi swój nowy sklep w listopadzie.  Na pewno usłyszymy opowieści o podróżach, podczas których wybrane zostały wszystkie wina znajdujące się w ofercie sklepu. Są to zarówno etykiety od małych producentów, tworzących wino od pokoleń zgodnie z rodzinną tradycją, jak również wina biologiczne czy biodynamiczne.

 

Marek Kondrat podkreśla, że wszystkie sklepy sieci łączy idea promowania szeroko pojętej kultury winiarskiej. - Profesjonalny sklep winiarski dzisiaj to coś znacznie ważniejszego niż miejsce, w którym można kupić butelkę wina - mówi Marek Kondrat.
- To miejsce przyjazne, gdzie profesjonaliści, znawcy i pasjonaci wina opowiadają jego historię. Jestem przekonany, że takim miejscem będzie nowy sklep w Bydgoszczy – dodaje aktor.

 

 

 

 

Popularyzowaniu kultury winiarskiej sprzyja już wystrój wszystkich sklepów sieci. Kameralne wnętrze nowego punktu w budynku Park Hotelu również zaaranżowano wokół dużego, drewnianego kontuaru, który ma skłaniać gości do rozmów o winie. Klienci będą mogli liczyć na pomoc wykwalifikowanej obsługi, która udzieli wsparcia w odnalezieniu własnego gustu i w rozpoznaniu trunku odpowiedniego do danej okazji.

 

- Co więcej, nasi goście wyjdą ze sklepu z pełnymi torbami, ale nie z pustymi kieszeniami– zapewnia Katarzyna Dobrzańska, dyrektor Park Hotelu Bydgoszcz. – Większość naszych win kosztuje od 25 do 50 złotych. Wino znakomitej jakości nie musi kosztować małej fortuny. W sklepie są dostępne również niezbędne akcesoria winiarskie, kieliszki oraz książki Marka Kondrata - dodaje.     

 

Z okazji otwarcia sklep oferuje weekendową promocję trwającą do niedzieli 5 sierpnia –rabat -10% na zakupy. Od 6 do 11 sierpnia sklep zaprasza na wyjątkową degustację, ponieważ każdego dnia otwarta zostanie butelka innego wina. Będą to etykiety z Włoch, Portugalii, Nowej Zelandii, Hiszpanii i Francji.

Nowy punkt na mapie Bydgoszczy proponuje również spotkania i kursy ze specjalistami
z branży winiarskiej. Pierwszy z nich odbędzie się 19 października.

 

Sklep w Bydgoszczy to ósmy punkt sieci Kondrat Wina Wybrane. Będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, a w soboty 10:00-14:00.


Więcej informacji:

https://www.marekkondrat.pl/

http://www.parkhotel.bydgoszcz.pl/sklep-z-winami-marek-kondratRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »