Firma » Biznes

Marka poświadczona certyfikatem

Marka poświadczona certyfikatem
Zobacz więcej zdjęć »
Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” otrzymują certyfikat ISO 22000 w zakresie przetwórstwa i dystrybucji przetworów mięsnych oraz rozbioru i dostawy mięsa wieprzowego. Certyfikat został przyznany na podstawie audytu, który potwierdził spełnienie wymagań norm ISO 22000:2005.

Obostrzenia wewnętrzne i wysokie standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa produktów oraz ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy funkcjonują w Zakładach Mięsnych „Pekpol Ostrołęka” od lat. „Wdrożony i sprawienie funkcjonujący system zarządzania to dzisiaj wizytówka nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dlatego jeszcze bardziej cieszymy się, że otrzymanie certyfikatu przyczyni się do dalszego budowania wizerunku firmy innowacyjnej, stawiającej w swojej codziennej działalności na jakość.” – powiedziała Irena Mamińska pełnomocnik Zarządu ds. jakości Zakładów Mięsnych „Pekpol Ostrołęka”.

ISO 22000 to międzynarodowa norma definiująca wymagania w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności. Norma ta łączy powszechnie uznawane elementy za kluczowe w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności w całym łańcuchu dostaw. Obejmuje ona między innymi:

  • interaktywną komunikację,
  • zarządzanie systemami,
  • kontrolę zagrożeń w zakresie żywności przez zastosowanie programów wymagań wstępnych i systemów HACCP,
  • stałe udoskonalanie i uaktualnianie mechanizmów systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

baal1987

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »