Technologie » Internet

Nowa strona Zakładów Mięsnych Pekpol Ostrołęka

Nowa strona Zakładów Mięsnych Pekpol Ostrołęka
Zobacz więcej zdjęć »
Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” odświeżyły swoją stronę internetową. Witryna ma nowy layout i funkcjonalność.

Serwis Pekpolu to kontynuacja strategii firmy, której celem jest prezentacja głównych brandów firmy. Produkty tych marek charakteryzują się wyjątkowymi walorami smakowymi, a także znane są z wieloletniej tradycji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wyrazista grafika zmodyfikowanej strony składnia do zagłębiania się w jej szczegóły. Oprócz informacji korporacyjnych dotyczących firmy, w zmodyfikowanym serwisie można znaleźć zakładkę dotyczącą marek firmy. Grupy produktów, zaprezentowane są w przejrzysty sposób, zachęcając do przeczytania informacji.

Ponadto w serwisie można znaleźć ciekawe przepisy - „Przepisy i pomysły". Zakładka ta, podzielona jest na kilka kategorii, dzięki temu wyszukanie informacji jest bardzo proste. W porównaniu z poprzednią wersją serwisu, została rozbudowana część - „Kontakt". Oprócz bezpośredniego kontaktu z firmą można znaleźć również dane teleadresowe do przedstawicieli firmy w danym regionie.

www.pekpol.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

baal1987

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »