Dom » Nieruchomość

Marvipol zrealizuje Motławę Garden z Grupą Budowlaną ALSTAL

Marvipol zrealizuje Motławę Garden z Grupą Budowlaną ALSTAL
Zobacz więcej zdjęć »
Marvipol Development, deweloper z ponad 25-letnim doświadczeniem, zawarł umowę z ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. o generalne wykonawstwo dla inwestycji Motława Garden w Gdańsku. Kontrakt obejmuje realizację 21 willi miejskich, w tym 72 lokali mieszkalnych, położonych przy ul. Wspólnej.

Nowy projekt od Marvipol Development zostanie wybudowany przy ulicy Wspólnej w gdańskiej dzielnicy Olszynka. W zachodniej części inwestycji powstanie piętnaście kameralnych willi miejskich, w każdej z nich cztery lokale: 3- i 5-pokojowe o metrażach od 57 do 119 m2. Natomiast we wschodniej części osiedla znajdzie się sześć willi miejskich w zabudowie bliźniaczej, w których powstaną lokale mieszkalne o powierzchni 137 m2. Do każdego lokalu deweloper proponuje miejsce postojowe, dostępne będą miejsca w garażu oraz miejsca postojowe przed budynkiem. Oddanie inwestycji do użytkowania nastąpi w III kwartale 2024 roku.

- Motława Garden to drugi projekt mieszkaniowy realizowany w Gdańsku przez Marvipol Development. Tym razem prace budowlane powierzyliśmy jednej z największych polskich firm, która od ponad 40 lat aktywnie działa w obszarach projektowania i generalnego wykonawstwa. Grupa ALSTAL otrzymała zadanie realizacji kameralnego osiedla willi miejskich przy ulicy Wspólnej, w cieszącej się coraz większym zainteresowaniem gdańskiej dzielnicy Olszynka. Umowa została podpisana 26 września, a już w październiku przewidujemy przejęcie terenu budowy przez naszego nowego partnera - mówi Grzegorz Kawecki, Wiceprezes Zarządu Marvipol Development S.A. 

Motława Garden wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą zabudowy, ciekawie wpisaną w zielone otoczenie ogródków i tarasów. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, dojazd do Nowego Miasta zajmuje ok. 10-15 minut. Sąsiedztwo Kamiennej Śluzy, zielonych skwerów i parków czy Kolorowego Mostu nad Opływem Motławy, który łączy Olszynkę ze Śródmieściem, sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Marvipol Development postawił na rozwiązania ekologiczne, które pozwalają obniżyć koszty eksploatacji i przekładają się na wysoką jakość życia. Zastosowany na osiedlu nowoczesny system zarządzania mieszkaniem Appartme pozwoli na optymalizację i kontrolę zużycia mediów. Motława Garden to wygodna przestrzeń, która wpisuje się w ekologiczny trend, zapewniając przyszłym mieszkańcom bezpośredni kontakt z przyrodą i środowiskiem naturalnym.

Projekt architektoniczny opracowała pracownia KM Design. 

https://motlawagarden.pl/

***

 

Grupa Marvipol Development to jeden z wiodących polskich deweloperów, aktywnie działający na rynku nieruchomości mieszkaniowych. 

Ponad 25-letnie doświadczenie Marvipol Development przełożyło się na z sukcesem zrealizowane 39 projekty mieszkaniowe, liczące łącznie około 8,8 tys. lokali i około 511 tys. m2 powierzchni użytkowej (dane na koniec II kwartału, 2022). Marvipol Development zbudował mocną pozycję i rozpoznawalną markę, kojarzoną z ponadczasową architekturą, kompleksowym zagospodarowaniem terenu oraz wysoką jakością wykonania.

Aktualnie w ofercie Marvipol Development znajdują się mieszkania segmencie popularnym- projekty: In Place, Lazurowa Concept, Gardenia Lagom, jak również projekty z segmentu premium. Do obiektów sygnowanych brandem Marvipol Prestige należy kompleks Unique Tower w centrum Warszawy, a w nim apartamenty inwestycyjne Royal Tulip Warsaw Apartments oraz wyjątkowy projekt, nowa ikona Powiśla - Rotunda Dynasy.

W strategii rozwoju Grupa Marvipol zakłada zwiększanie udziału w rynku i rozwój banku nieruchomości. Celem jest pozyskiwanie nieruchomości pod inwestycje w segmencie popularnym oraz segmencie premium. Spółka posiada atrakcyjny i zdywersyfikowany geograficznie bank ziemi. 

Marvipol Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Akcje Marvipol Development S.A. od 19 grudnia 2017 r. są notowane na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »