Technologie » Telekomunikacja

Marzena Śliz Dyrektorem Public Affairs w HUAWEI Polska

Marzena Śliz Dyrektorem Public Affairs w HUAWEI Polska
Zobacz więcej zdjęć »
HUAWEI Polska powiększył swój zespół. Od 15 marca br. do polskiego oddziału firmy dołączyła Marzena Śliz, obejmując stanowisko Dyrektora Public Affairs.

Nowa Dyrektor w Huawei będzie odpowiedzialna za wdrażanie strategii oraz komunikacji korporacyjnej na rynku ICT w Polsce, a także utrzymywanie relacji z instytucjami i organizacjami odpowiedzialnymi za ten obszar.

Marzena Śliz posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Jest m.in. absolwentką Politechniki Warszawskiej (na kierunku Telekomunikacja) oraz studiów EMBA – Executive Master of Business Administration. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Telekomunikacji Polskiej, jako inżynier ds. eksploatacji. Przez lata rozwijała swoje doświadczenie w kierunku zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych na rynku telekomunikacyjnym, jak również zarządzania. Jako dyrektor Biura Współpracy z Operatorami, była odpowiedzialna za negocjacje pierwszych porozumień ws. rozliczeń międzyoperatorskich z operatorami telefonii komórkowej i stacjonarnej. W latach 2007 - 2017, Marzena Śliz była pracownikiem Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Jako dyrektor Departamentu Rozwoju Infrastruktury odpowiadała m.in. za wdrażanie ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (tzw. megaustawa). Aktywnie współpracowała z przedstawicielami samorządów, firmami telekomunikacyjnymi, jak również instytucjami. Wspierała realizację projektów ogólnopolskich takich jak Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, Program Operacyjny Polska Cyfrowa czy Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »