Technologie » Internet

Master of SEO 2011

Master of SEO 2011
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy rok przyniósł w branży seo miłą niespodziankę, która była zapowiadana tuż przed Bożym Narodzeniem. Pozycjonerzy skupieni wokół największego forum pozycjonowania i optymalizacji zorganizowali konkurs seo, na wypozycjonowanie dość oryginalnej frazy wpolscemamymocneseo.

Nieistniejąca wcześniej w wynikach wyszukiwania fraza to jeden z wymogów, jakie stawia wyszukiwarka Google organizowanym zawodom. Konkurs ma za zadanie wyłonić skutecznego pozycjonera i propagować wiedzę na temat promocji w Internecie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguZ tym ostatnim jest najgorzej, ponieważ organizatorzy konkursu całkowicie zbagatelizowali PR i nie zadbali o rozreklamowanie wydarzenia. Poprzednie edycje organizowane przez inne firmy były właściwie nagłośnione, a udział brały ekipy z wielu firm seo. Zorganizowany konkurs jest polem do sprawdzania technik i skuteczności posiadanych zasobów.

Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową w postaci iPada, który wygląda bardzo zachęcająco. Ponadto, organizatorzy ufundowali darmowy wstęp na organizowane szkolenie seo. Wśród specjalistów darmowa wejściówka na szkolenie wywołuje uśmiech na twarzy, ponieważ ktoś, kto wygra konkurs może raczej zaszczycić takie szkolenie swoją prezentacją. Niemniej, trzymamy kciuki za wszystkich rywalizujących o główną nagrodę i TOP1, a Czytelników zapraszamy na naszą stronę, do śledzenia na bieżąco przebiegu zawodów w pozycjonowaniu frazy wpolscemamymocneseo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fuburek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »