Kultura, sztuka » Kultura

Max Start i bilety do kina od Inotela

Max Start i bilety do kina od Inotela
Zobacz więcej zdjęć »
Z końcem kwietnia br. w pakiecie podstawowym oferowanym przez Inotel pojawił się nowy kanał informacyjny - Telewizja WTK. Co więcej, teraz każdy klient otrzymuje 16 dodatkowych kanałów telewizyjnych i ma szansę na zdobycie biletów do kina.

Telewizyjny pakiet podstawowy oferowany przez firmę Inotel to 64 programy, w tym m.in. BBC Knowledge, National Geographic w wersji HD oraz zupełna nowość - popularny kanał informacyjny - Telewizja WTK.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z kolei promocja Max Start wzbogaca ofertę podstawową o 16 dodatkowych kanałów filmowych, sportowych i rozrywkowych, jak: Filmbox HD, Fox Life, Comedy Central, Polsat Sport Extra czy Playboy.

Tymczasem bilety do kina może zdobyć dosłownie każdy, zarówno obecny klient, jak i osoby niekorzystające z usług Inotela. - Po pierwsze, chcemy zachęcać klientów, którzy z różnych powodów wyprowadzają się z mieszkań, aby polecali naszą ofertę nowym domownikom. W przypadku podpisania takiej umowy z nowymi mieszkańcami polecający otrzymuje od nas podwójny bilet do zrealizowania w Multikinie w poznańskiej Galerii Malta. Z drugiej strony, poprzez dostępność akcji dla osób niebędących naszymi klientami chcemy promować i budować pozytywną świadomość marki Inotel na rynku poznańskim - mówi Jacek Augustyniak, szef marketingu firmy Inotel. Promocja potrwa do 1 czerwca br.

Dodatkowo, dwa podwójne bilety do Multikina w Galerii Malta można wygrać odpowiadając na proste pytanie: - Ile kosztuje Internet 10 Mbit/s w pakiecie oferowanym przez firmę Inotel? Odpowiedzi należy nadsyłać na adres biuro@inotel.pl do 1 czerwca br. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową.

Bilety można wykorzystać na dowolnie wybrany seans w ciągu 3 miesięcy od otrzymania. Z kolei darmowe pakiety w ramach programu Max Start dostępne będą przez dwa miesiące od dnia podpisania umowy. Ta promocja potrwa do 31 lipca br.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »